کد خبر: ۷۱۳۹۱۸۷
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
کد خبر : ۷۱۳۹۱۸۷
گروه : همدان » همدان

مسوول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: در ۶ ماهه نخست امسال به ۱۰۶ بیمار سخت درمان کمک شده است.

مساعدت به ۱۰۶ بیمار سخت درمان در همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ، حمید شاکری صفت، مسوول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه در ۶ ماهه ابتدای امسال ۳۱۰ بیمار به بخش مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان مراجعه کرده‌اند، گفت: در این مدت به ۱۰۶ بیمار مساعدت شده و ۲۰۴ بیمار نیز به سایر موسسات حمایتی راهنمایی شده اند.

او با بیان اینکه در این مدت یک میلیارد و ۵۶۸ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال به بیماران کمک شده است، افزود: از طریق انعقاد تفاهم نامه با آموزش و پرورش استان به ۱۵ نفر از بیماران این مجموعه ۲۹۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال کمک شده است.

مسوول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به اینکه ۲۳۲ نفر حامی بیماران طرح سخاوت هستند افزود: تعداد بیماران این طرح ۲۰۰ نفر هستند.

شاکری صفت با بیان اینکه یک میلیارد و ۳۴ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۷۶۷ ریال در طرح سخاوت به بیماران مساعدت شده است، ادامه داد: به ارزش ۵۷ میلیون و ۶۱۰ هزار ریال نیز در این طرح کمک غیرنقدی به بیماران شده است.

او با اشاره به اجرای طرح «طعم مهربانی» گفت: در این طرح یک‌هزار و ۲۴۶ پرس غذای گرم بین بیماران دارای سوء تغذیه به ارزش ۲۸۲ میلیون و ۸۰۵ هزار ریال توزیع شده است.

مسوول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه به ارزش ۱۳۵ میلیون ریال سبد غذایی خشک و بن خرید بین ۱۳۵ بیمار توزیع شده است افزود: ۲۲۳ کیلوگرم گوشت قربانی به ارزش ۲۲۳ میلیون ریال و ۱۸۷ قطعه گوشت مرغ به ارزش ۵۶ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بین بیماران توزیع شده است.

شاکری صفت افزود: در قالب طرح ضیافت ماه رمضان ۱۵۰ میلیون ریال و طرح شوق دیدار «عیادت از بیماران» ۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.

او با اشاره به اینکه در طرح «مشق مهربانی» به منظور توانمندسازی تحصیلی ۴۰ دانش‌آموز بیماران زیرپوشش مجمع خیرین سلامت ۵۳ میلیون ریال هزینه شده است گفت: مجموع مساعدت‌ها در طرح مهربانی ۹۰۹ میلیون و ۹۰۵ هزار ریال بوده است.

مسوول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از ۳ میلیارد و ۵۷۰ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۷۶۷ ریال مساعدت بلاعوض به بیماران سخت‌درمان خبر داد و افزود: به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به ۱۲ بیمار زیرپوشش مجمع خیرین سلامت پرداخت شده است.

شاکری صفت با اشاره به اعزام ۱۱ بیمار به مشهد مقدس که برای آن‌ها ۲۳ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال هزینه شده است بیان کرد: به ارزش ۵ میلیارد و ۴۶۵ میلیون و ۷۶۷ هزار ریال در ۶ ماهه ابتدای امسال به بیماران خدمات ارائه شده است.

او بیان کرد: خیرین می‌توانند در صورت کمک به بیماران مبالغ نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶ واریز کنند یا برای راهنمایی با شماره ۳۸۲۷۸۰۸۴ و ۳۸۲۷۸۰۸۳ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ب

کمک ۵ میلیاردریالی به بیماران سخت‌درمان همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر