کد خبر: ۷۱۳۹۵۲۷
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
کد خبر : ۷۱۳۹۵۲۷
گروه : قزوین » قزوین

۱۰ ویژه برنامه فرهنگی به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) درشهر قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، ۱۰ ویژه برنامه‌ هفته وحدت و سالروز میلاد حضرت محمد (ص) به منظور تقویت حس همدلی و نوع دوستی در میان مردم، ایجاد نشاط اجتماعی، تعمیق ارزش‌های دینی و افزایش امید به آینده با عنوان بهار مهربانی در دستور کار شهرداری قزوین قرار گرفته است.

ویژه برنامه جشن مردمی بهار مهربانی از برنامه‌های شاخص شهرداری قزوین است که به مناسبت سالروز میلاد پیامبر نبی اکرم (ص) و هفته وحدت توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، امروز پنج شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۷ در سالن ورزشی کوثر برگزار می‌شود.

«ویژه برنامه شادی‌های ماندگار» دیگر برنامه‌ای است که با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین و با حضور حجت الاسلام دهنوی مشاور خانواده؛ امروز ساعت ۱۸ در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین برگزار خواهد شد.

جشن رسول مهربانی ویژه دختران و مادران از دیگر برنامه‌های مشارکتی شهرداری قزوین است که امروز ساعت ۹ صبح در مسجد امام حسن عسگری شهرک کوثر برگزار می‌شود.

جشن بزرگ زندگی نبوی از دیگر برنامه‌های مشارکتی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری است که امروز ساعت ۱۸ در مسجد احمد بیگ برگزار می‌شود.

برگزاری جشن بزرگ «خانواده ایرانی» جمعه ۲۴ آبان ماه امسال ساعت ۱۸:۳۰ در حسینیه امامزاده حسین (ع) و «جشن خیابانی ویژه ولادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت» امروز ساعت ۱۵ از دیگر برنامه‌هایی است که با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار خواهد شد.

همچنین برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و فرارسیدن سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) در مراکز آموزشی تحت پوشش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین برگزار می‌شود.

همایش «ورزش‌های تطبیقی خانوادگی محله محور» ویژه بانوان، سالمندان، کودکان، معلولین، نابینایان، ناشنوایان و افزاد دارای بیماری خاص از دیگر برنامه‌های سازمان است که با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین به مناسبت هفته وحدت در شهر قزوین برگزار می‌شود.

این همایش در رشته‌های دارت، توپ و تور، یه قل دو قل و دومیدانی نابینایان؛ امروز ساعت ۹ صبح در سالن جانبازان و معلولین برگزار می‌شود.

برپایی نمایشگاه کتاب با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از دیگر برنامه‌هایی است که به مناسبت هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه در سالن سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری دایر خواهد شد.

همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت، سالروز میلاد رسول اکرم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (س) فضاسازی و تبلیغات محیطی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در سطح شهر قزوین (به ویژه در زیرگذر‌ها و تقاطع‌های غیرهمسطح) انجام شده است.

انتهای پیام/ک

اجرای ویژه برنامه های سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر