کد خبر: ۷۱۴۰۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
کد خبر : ۷۱۴۰۷۵۷

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: آنچه که امروز بیش از هر چیز دیگری دشمنان را برای ایجاد ناامنی در جامعه به وحشت انداخته، اقتدار و هیمنه نیروی انتظامی است.

اقتدار نیروی انتظامی دشمنان را به وحشت انداخته استبه گزارش خبرنگار   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  ماموستا ملا محمد محمدی در دیدار با فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: همه ما قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های مخلصانه کارکنان نیروی انتظامی هستیم و به چشم خود می‌بینیم که چگونه برای امنیت افرینی تلاش می‌کنند.

او ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی به برکت نیرو‌های مسلح مقتدر جمهوری اسلامی از جمله نیروی انتظامی در منطقه پرآشوب خاورمیانه به جزیره‌ای امن تبدیل شده است.

ماموستا محمدی با بیان اینکه امنیت از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند متعال به بشر اعطا فرموده است، افزود: خوشبختانه مردم ما به خوبی این نعمت الهی را به واسطه جانفشانی‌های نیرو‌های مسلح احساس و دغدغه‌ای از این بابت ندارند.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه امنیت موجود در استان را نیز بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: این امنیت در سایه تلاش‌های شبانه روزی فرمانده و کارکنان انتظامی حاصل شده است.

او همچنین با تبریک و گرامیداشت هفته وحدت، این ایام مبارک را در نزدیک شدن هرچه بیشتر قلوب مسلمانان جهان بسیار اثرگذار توصیف کرد و گفت: افزایش وحدت میان امت‌های اسلامی باعث خنثی شدن دسیسه‌های دشمنان اسلام می‌شود.

ماموستا محمدی در پایان گفت: وحدت امروز کرمانشاه به واسطه حضور علمای فهیمی از شیعه و سنی و همچنین مسئولان دلسوز در سطح بسیار خوبی قرار دارد و پیروان هردو مذهب با تمام وجود در خدمت انقلاب و نظام قرار دارند.

 

هفته وحدت تجلی بخش همبستگی و همدلی مسلمانان جهان است

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار، هفته وحدت تجلی بخش اتحاد، همبستگی و نمایش همدلی و مسلمانان جهان و خنثی کننده توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنانی است که سال هاست نفاق و چند دستگی میان امت‌های اسلامی را دنبال می‌کنند.

سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: این هفته بی شک نماد صلح و دوستی و پیام آن مهربانی و عطوفت میان مسلمانان است که دشمنان را برآن داشته تا متوصل به هر حربه‌ای شده تا این هفته را کمرنگ و بی اهمیت جلوه دهند، اما همگان شاهد بوده اند واقعیت به گونه‌ای دیگر است.

او بیان  کرد: در این مقطع حساس می‌طلبد که امت اسلامی به خوبی از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برده و برای تقویت اتحاد و یکپارچگی خود و نشان دادن چهره واقعی دین سراسر رحمت اسلام از دسیسه چینی‌های دشمنان برحذر مانده و خلاف رای و جهت آنان حرکت کنند.

سردار جاویدان نیاز اول جهان اسلام وحدت، یکپارچگی و همدلی مسلمانان است، اتفاقی که اگر رخ دهد همه توطئه‌های دشمنان را خنثی و باعث عقب نشینی آن‌ها خواهد شد، کما اینکه تجارت تاریخی نیز ثابت کرده بیشترین صدمات که به امت‌های اسلامی وارده شده ناشی از نبود اتحاد و یکدلی میان آن‌ها بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین وظیفه پلیس را ایجاد امنیت پایدار در جامعه عنوان کرد و گفت: در این میان برای پلیس شیعه و سنی تفاوتی ندارد و همکاران من در همه حال خود را موظف به انجام این کار می‌دانند.

انتهای  پیام/ز

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر