کد خبر: ۷۱۴۱۰۱۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
کد خبر : ۷۱۴۱۰۱۴

دبیر مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب ایران از پایان مسابقه ملی زیبایی اسب اصیل عرب ایران با شناخت برترین‌ها خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، هادی مانگری دبیر مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب ایران گفت: مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب ایران به مناسبت سالروز شکست حصر سوسنگرد (جام الماس سوسنگرد) در روز‌های ۲۳ و ۲۴ آبان ماه در این شهرستان برگزار شد.

او با اشاره به اینکه ۶۳ شرکت کننده از سراسر کشور در ۱۴ گروه در این مسابقه با یکدیگر به رقابت پرداختند افزود: همچنین قصاوت مسابقات بر عهده یک داور بلژیکی و یک داور ایرانی بود.

مانگری اظهار داشت: در بخش مادیون‌های خردسال خالص ایرانی اسب ترنسا به مالکیت سعید نوروزی از خوزستان قهرمان شد، اسب پریما شکل آبادی به مالکیت مهدی شکل آبادی از اصفهان و اسب پریناز به مالکیت محمدجواد حبیبی از خوزستان مدال نقره و برنز این بخش را کسب کردند.

دبیر مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب ایران تصریح کرد: در بخش مادیون‌های جوان خالص ایرانی اسب بهار شاه‌آبادی به مالکیت منصور کعبی از خوزستان به مدال طلا رسید همچنین اسب برنزه سنگسو به مالکیت مسعود قنادان از خوزستان و اسب بنیتا شکل آبادی به مالکیت مهدی شکل آبادی از اصفهان دوم و سوم شدند.

او ادامه داد: در بخش مادیون‌های بزرگسال خالص ایرانی اسب فردخت قلعه تل به مالکیت جهان شاه کیانی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، در این بخش دیگر شرکت کنندگان به حد نصاب امتیاز نرسیدند.

هادی مانگری بیان داشت: در بخش نریون‌های خردسال خالص ایرانی اسب پرواز به مالکیت رضا شاه حسینی از خوزستان اول شد همچنین اسب پاتک سردار به مالکیت حشمت حسن زاده از خوزستان و اسب پایدار کعبی به مالکیت سجاد کعبی از خوزستان دوم و سوم شدند.

او اظهار کرد: در بخش نریون‌های جوان خالص ایرانی اسب آباتا به مالکیت هیراد حسین پور از خوزستان اول شد همچنین اسب آراد سلطان قنواتی به مالکیت مسعود قنواتی از خوزستان و اسب برنو طا‌ها به مالکیت مسعود عبداله زاده از خوزستان دوم و سوم شدند.

مانگری افزود: در بخش نریون‌های بزرگسال خالص ایرانی اسب فولاد باغبان زاده به مالکیت برادران باغبان زاده از خوزستان قهرمان شد همچنین اسب یونان جباری به مالکیت عبدالرضا جباری از خوزستان و اسب وارث سوز به مالکیت هادی مانگری از خوزستان دوم و سوم شدند.

این مقام مسئول اذعان داشت: در بخش مادیون‌های بزرگسال خون خارجی اسب ارسولا به مالکیت محمد خسروی از خوزستان، اسب حنا عبد به مالکیت علی مرمزی از خوزستان و اسب یلدا به مالکیت علیرضا کعبی از خوزستان به ترتیب عنوان‌های اول تا سوم را کسب کردند.

او با اشاره به اینکه مسابقات از سطح بالایی برخوردار بود گفت: حضور برترین‌های این رشته باعث زیبایی مسابقات شده بود از طرفی حضور پرشور علاقمندان در این رقابت ها، جذابیت کار را بیشتر کرده بود.

انتهای پیام/گ

برگزاری مسابقه ملی زیبایی اسب اصیل عرب ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر