کد خبر: ۷۱۴۱۲۶۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
کد خبر : ۷۱۴۱۲۶۳

فیلم کوتاه «عزیز» به نویسندگی و کارگردانی «سید مهدی موسوی برزکی»، از اساتید انجمن سینمای جوانان کاشان موفق به کسب بیشترین و با کیفیت‌ترین جوایز سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد.

سید مهدی موسوی برزکی، نویسنده و کارگردانِ کاشانی فیلم کوتاه "عزیز" در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، گفت: سال گذشته فیلم نامه این اثر را نوشتم که از تجربه خودزیستی من سرچشمه گرفته بود و در حقیقت ماجرای خانواده‌ای را روایت می‌کند که ارزش‌های اخلاقی و حرمت‌ها را در جریان تقسیم حق وحقوق بین اعضای خانواده زیر پا گذاشته اند و این جریان با ورود زنی به این خانواده تغییر پیدا می‌کند، در حقیقت پیام فیلم این است که هیچ چیز ارزش ایجاد اختلاف بین اعضای خانواده را ندارد.

او ادامه داد: این فیلم موفق به کسب جوایزی همچون بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین صدابرداری، بهترین بازیگر زن، جایزه ویژه هنرو تجربه و ... در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد.

این هنرمند و کارگردان کاشانی ادامه داد: هم اکنون در حال تهیه نسخه نهایی این فیلم برای حضور در جشنواره بین المللی فجر و شرکت در فستیوال‌های خارجی هستیم.

موسوی افزود: در شهرستان‌های استعداد‌های درخشانی در حوزه فیلم و سینما وجود داشته دارد و اگر مسئولان توجه بیشتری به شهرستان‌ها داشته باشند قطعا نتایج بهتری در این حوزه حاصل می‌شود، ما این فیلم را با کمترین حمایت‌ها و امکانات ساختیم و همه عوامل فیلم بدون چشم داشت و دستمزدی کار کردند و امیدوارم حمایت‌ها از شهرستان‌ها بیشتر شود.

فیلم کوتاه «عزیز» به نویسندگی و کارگردانی «سید مهدی موسوی برزکی»، از اساتید انجمن سینمای جوانان کاشان و عضو شورای پیچینگ استان اصفهان، موفق به کسب بیشترین و با کیفیت‌ترین جوایز سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران شد.
سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که از ۱۸ تا ۲۳ آبان‌ماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار شد، ۲۴ آبان‌ماه در سالن همایش‌های برج میلاد به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ی
 


عزیز جایزه‌ها را به خانه برد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر