کد خبر: ۷۱۴۱۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
کد خبر : ۷۱۴۱۲۷۸

به تازگی طراحی اولیه گوشی منعطف شیائومی در فضای مجازی منتشر شده است که شباهت زیادی به RAZR 2019 موتورولا دارد.

شباهت طراحی اولیه گوشی منطعف شیائومی به RAZR 2019 موتورولا + تصویربه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اکنون چند ساعتی است که خبر تازه‌ای از یک گوشی منعطف جدید از شیائومی در فضای مجازی منتشر شده که ما را بسیار یاد گوشی که موتورولا دیروز رونمایی کرد می‌اندازد. البته تقریبا تمام سال ۲۰۱۹ خبر‌ها و الگو‌هایی از گوشی منعطف این شرکت منتشر شده بود، اما این طراحی با بقیه تفاوت دارد و RAZR 2019 را به یاد ما می‌آورد.

طراحی اولیه گوشی منعطف شیائومی

این خبر را یکی از خبرگزاری‌های معتبر خارجی برای اولین بار در سطح فضای مجازی منتشر کرده است. البته این خبرگزاری یکی از الگو‌های اولیه‌ای که توسط شیائومی در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده بود به اشتراک گذاشته است. این طراحی اکنون برای اولین بار است که به صورت عمومی درآمده است. این طراحی یک فرم صدف شکل را نشان می‌دهد که درون آن یک صفحه نمایش منعطف وجود دارد. این دستگاه ما را به یاد گوشی‌های تاشو قدیمی می‌اندازد که در یک سمت آن کیبورد وجود داشت و در سمت دیگر آن صفحه نمایش دیده می‌شد. دقیقا به همین دلیل است که می‌گوییم این طراحی یادآور گوشی RAZR 2019 است.

شباهت طراحی اولیه گوشی منطعف شیائومی به RAZR 2019 موتورولا + تصویر


بیشنر بخوانید: اطلاعات احتمالی جدیدترین گوشی منعطف جهان فاش شد + تصاویر


اتفاق جالبی است که این الگو تنها چند روز پس از رونمایی موتورولا از گوشی منعطف جدید خود، کشف شده است. همان طور که پیشتر گفتیم این دستگاه یک دارای فرم مشابهی است که باعث می‌شود بسیاری فکر کنند این دو گوشی در واقع از یک الگو استفاده می‌کنند. سال ۲۰۰۴ برای اولین بار موتورولا مدل دکمه‌ای این دستگاه را عرضه کرد و امسال پس از ۱۵ سال دوباره آن را احیا کرده و با فناوری جدید در بازار وارد کرد.

گوشی منعطف شیائومی البته تفاوت‌هایی نیز دارد. برای شروع باید به این مسئله اشاره کرد که این گوشی دارای چهار دوربین است، اما دستگاهی که موتورولا ساخته تنها دو دوربین دارد. دو عدد از این چهار دوربین در پشت و دو تای دیگر در جلوی آن قرار دارند. تفاوت دیگر این دو دستگاه در اندازه صفحه نمایش خارجی آن‌ها است که در گوشی شیائومی از نمایشگر کوچک‌تری استفاده شده است.

ما اکنون اطلاعات زیادی درباره گوشی منعطف شیائومی نداریم، زیرا طراحی اولیه آن مشخصات زیادی از این دستگاه فاش نمی‌کند. اما امکان دارد این دستگاه به زودی به حقیقت تبدیل شود.

انتهای پیام/

جدیدترین تصویر منتشر شده از الگوی اولیه گوشی منعطف شیائومی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر