کد خبر: ۷۱۴۱۳۴۸
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
کد خبر : ۷۱۴۱۳۴۸
گروه : همدان » همدان
رئیس صنعت، معدن و تجارت نهاوند خبر داد؛

رئیس صنعت، معدن و تجارت نهاوند از انجام ۵۱ مورد بازرسی در این شهرستان خبر داد.

انجام ۵۱ مورد بازرسی در نهاوندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، بیژن ترابیان، رئیس صنعت، معدن و تجارت نهاوند با اشاره به اجرای طرح تشدید بازرسی از اصناف نهاوند گفت: با هدف نظارت بیشتر بر بازار از روز گذشته تا این لحظه ۵۱ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی انجام گرفته است.

او از ۲۱ مورد گشت مشترک از اصناف شهرستان نهاوند خبر داد و گفت: هرگونه افزایش قیمت خودسرانه به بهانه افزایش قیمت بنزین در حوزه ارائه خدمات و افزایش کالا تخلف محسوب شده و با متخلفین برخورد خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند ادامه داد: افزایش نرخ هرگونه خدمات در ستاد تنظیم بازار شهرستان مشخص می‌شود و در کالا‌ها افزایش قیمتی نداریم.

ترابیان افزود: برای آژانس‌ها و ناوگان حمل ونقل عمومی مطابق قانون سهمیه در نظر گرفته‌شده و بابت این موضوع نباید نگرانی وجود داشته باشد، چون برای تاکسی‌های اینترنتی و آژانس‌ها سازوکار تعریف شده است.

ترابیان ادامه داد: بازرسان اصناف و اداره صمت به صورت روزانه از بازار بازدید دارند و قیمت کالا‌های مختلف را رصد می‌کنند تا تخلفی رخ ندهد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت نهاوند گفت: با توجه به اینکه سوخت گازوئیل برای حمل ونقل سنگین کالا‌ها تغییر قیمت نداشته بنابراین نباید به بهانه افزایش قیمت بنزین شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم.

ترابیان افزود: مایحتاج عمومی مردم افزایش قیمت ندارند و ستاد تنظیم بازار و کمیته نظارت بر بازار با هرگونه افزایش قیمت قاطعانه برخورد می‌کنند.

او ادامه داد: اصلاح قیمت بنزین باهدف عدالت اجتماعی و کمک به اقشار کم درآمد صورت گرفته است و نباید عده‌ای افراد سودجو با این بهانه دست به گران فروشی بزنند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت نهاوند به جرائم متخلفان اشاره کرد و گفت: اصناف به این نکته توجه داشته باشند که پس از دو بار تذکر به متخلفان برای سومین بار واحد صنفی با نصب تابلو پلمب خواهد شد.

ترابیان افزود: مردم باید هرگونه موارد گران فروشی و تخلف را به شماره‌های ۱۲۴ شماره‌های ۳۳۲۳۷۴۲۵ و همچنین ۳۳۲۴۲۰۸۰ اطلاع دهند تا توسط بازرسان رسیدگی شود.

انتهای پیام/ب


فعالیت ۲۱ مورد بازرسی از  اصناف شهرستان نهاوند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر