کد خبر: ۷۱۴۱۳۶۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
کد خبر : ۷۱۴۱۳۶۶

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری استان اردبیل گفت: با توجه به ابلاغ نرخ جدید بنزین هیچگونه افزایشی در نرخ کرایه‌های بخش حمل ونقل کالا و مسافر استان اردبیل نخواهیم داشت.

رضا شیرین زاده، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل امروز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، با بیان اینکه ۱۰۰ درصد حمل ونقل کالای استان از طریق ناوگان‌های حمل ونقل جاده‌ای صورت می‌گیرد و با توجه به اینکه افزایش در سوخت ناوگان حمل ونقل انجام نشده است گفت: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری در کرایه ناوگان‌های سنگین نداشته و کرایه کالا‌های استان نیز همان کرایه‌های قبلی خواهد بود.

او با اشاره به اینکه افزایش نرخ بنزین هیچ تاثیری در هزینه‌های تولیدکنندگان، فرستندگان و توزیع کنندگان کالا نیز نخواهد داشت اظهار کرد:رانندگان ناوگان کالا نیز از این موضوع متاثر نخواهند شد چرا که کرایه‌های آن‌ها در طول سال‌های گذشته متناسب با تورم کشور اصلاح گردیده و اکنون هیچگونه افزایشی در این خصوص نخواهیم داشت.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل سالانه از جابجایی دو میلیون نفر مسافر در از طریق ناوگان‌های حمل ونقل عمومی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: از آنجایی که اغلب این جابجایی‌ها به سطح استان و خارج از استان توسط اتوبوس‌های گازوئیل سوز انجام می‌گیرد در این حوزه نیز افزایشی صورت نمی‌گیرد و کرایه‌ها همانند روز‌های قبل می‌باشد.

شیرین زاده از مردم خواست چنانچه افزایشی را در این حوزه‌ها مشاهده کردند با سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته موضوع را اطلاع دهند و مطمئن باشند که با متخلفان در کمیسیون‌های مربوطه بطور قاطع برخورد می‌شود.

انتهای پیام/ح

جابجایی سالانه دو میلیون نفر مسافر در اردبیل

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر