کد خبر: ۷۱۴۱۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
کد خبر : ۷۱۴۱۳۸۶

بروزرسانی جدید گلکسی A50 موجب ایجاد مشکلاتی در اثر انگشت این دستگاه شده است.

بروز مشکل در ثبت اثر انگشت پس از بروزرسانی جدید گلکسی A50به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سامسونگ گلکسی A50 یکی از موفق‌ترین گوشی‌های هوشمند عرضه شده در سال گذشته است. دلیل آن هم فروش بالای این گوشی در بازار سراسر جهان اعلام شده است. اما به تازگی مشکلی برای این خط تولید پیش آمده است که کاربران بسیاری از آن ناراحت هستند.

پس از انتشار بروزرسانی جدید سیستم‌عامل این دستگاه، روند ثبت اثر انگشت برای کاربران غیرفعال شده است. کاربران گلکسی A50 که از نسخه‌‌های A505FNXXS3ASK9 و A505FDDS3ASK8 این سیستم‌عامل استفاده می‌کنند ادعا کرده‌اند که دیگر نمی‌توانند یک اثر انگشت دیگر را در گوشی خود ثبت کنند و این امر موجب نارضایتی آن‌ها شده است.

باگ اثر انگشت گلکسی A50

بروزرسانی‌های جدیدی که برای این دستگاه منتشر شده بود در واقع روی بهبود کارکرد حسگر اثر انگشت تمرکز داشت. حتی پس از نصب ‌آن‌ها، خود سیستم به کاربران پیشنهاد می‌داد برای استفاده هرچه بیشتر و بهتر از بروزرسانی‌های انجام شده، بار دیگر اثر انگشت خود را ثبت کنند. اما مثل این که قرار نیست با این تفاسیر کسی بتواند از این اتفاقات جدید استفاده کند. در ادامه اسکرین شاتی که یکی از کاربران از پیام خطایی که در هنگام ثبت اثر انگشت جدید نمایان می‌شود را مشاهده می‌کنید:

بروز مشکل در ثبت اثر انگشت پس از بروزرسانی جدید گلکسی A50


بیشنر بخوانید: انتشار اولین تصاویر رسمی از گوشی هوشمند تاشوی موتورولا 


برای بعضی از کاربران هنگام ثبت اثر انگشت جدید، هنگامی که حدود ۴۱ درصد از فرایند این کار انجام می‌شود پیامی به کاربر داده می‌شود. در این پیام نوشته شده است که لطفا حسگر را تمیز کنید تا بتوانید این فرایند را بدون مشکل به پایان برسانید. بعضی از کاربران به شیوه‌ دیگری با این مشکل مواجه می‌شوند. آن‌ها می‌توانند تمام فرایند ثبت اثر انگشت را به پایان برسانند اما در نهایت دستگاه از ذخیره کردن آن ممانعت می‌کند.

به نظر می‌رسد اثر انگشت‌هایی که تا کنون در این برنامه ثبت شده‌اند قابل استفاده هستند. در نتیجه بهتر است فعلا از آن‌ها استفاده کنید و منتظر بمانید سامسونگ این باگ را رفع کند. این اولین باری نیست که یک بروزرسانی به جای بهتر کردن یک قابلیت آن را دچار مشکل می‌کند. شاید بهتر باشد شرکت‌ها پیش از عرضه چنین بروزرسانی‌هایی آزمایش‌ بیشتری روی آن‌ها انجام دهند تا کاربران دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/

باگ گلکسی A50 پس از بروزرسانی جدید آن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر