کد خبر: ۷۱۴۱۶۶۴
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر : ۷۱۴۱۶۶۴

فرماندار اردبیل گفت: اجرای طرح جدید قیمت گذاری بنزین، نباید تأثیری در افزایش قیمت کالا‌ها داشته باشد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل گفت: متولیان بازار و مسئولان اجرایی تأمین اقلام ضروری باید تدابیر لازم را اندیشیده و با مدیریت تورم و کنترل بازار مانع از بروز نگرانی در افزایش قیمت کالاها به دنبال افزایش نرخ بنزین شوند.

او گفت: آمارهای ارائه شده در مقاطع گذشته حاکی از این بوده که افزایش قیمت سوخت تأثیر آن چنانی در قیمت سایر اقلام نداشته و از آثار تورمی چندانی برخوردار نبوده است و در این راستا باید با مدیریت صحیح مانع از هر گونه افزایش قیمت شد.

فرماندار اردبیل ادامه داد: مدیریت مصرف سوخت، تصمیم قاطعانه نظام بوده و تمامی افراد باید بدون تعلق به جریان یا گروه خاصی آرامش را به بازار برگردانند.

امامی یگانه یادآور شد: دشمنان به دنبال به حاشیه کشیدن این اتفاق و ایجاد نارضایتی در بطن جامعه هستند و در چنین شرایطی مدیران دولتی باید با بازگو کردن شرایط و چگونگی اجرای این طرح، صیانت از ضرورت‌های ملی را یادآور شوند.

او تصریح کرد: حدود ۵۰ درصد جامعه از خودروهای شخصی استفاده نمی‌کنند و به صورت روزانه ۲۱ میلیون دلار یارانه برای تأمین بنزین کشور تخصیص داده می‌شود.

فرماندار اردبیل به مصرف بی‌رویه سوخت در کشور نیز اشاره کرد و افزود: توزیع درآمد حاصل از قیمت گذاری جدید بنزین در بین ۱۸ هزار خانوار نیازمند می‌تواند در حمایت از این گروه از جامعه تا حدودی مفید واقع شود.

انتهای پیام/ع

توزیع درآمد حاصل از قیمت گذاری جدید بنزین در بین خانوارهای نیازمند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر