کد خبر: ۷۱۴۲۰۰۹
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
کد خبر : ۷۱۴۲۰۰۹
گروه : قزوین » قزوین
وزیر آموزش و پرورش:

وزیر آموزش و پرورش در قزوین گفت: موضوع بیمه و مسکن فرهنگیان با جدیت دنبال می‌شود و امیدواریم برای تامین ۹۷۰ هزار مسکن فرهنگیان به نتیجه برسیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین،  محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش دیشب در گردهمایی مشترک شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های کشور در قزوین گفت: موضوع بیمه و مسکن فرهنگیان با جدیت دنبال می‌شود و امیدواریم برای تامین ۹۷۰ هزار مسکن فرهنگیان به نتیجه برسیم.

حاجی میرزایی افزود: ۲۰۰ میلیارد تومان از دولت درخواست کرده ایم تا خدمات بیمه‌ای بهتر و کیفی‌تر شود و بیمه فرهنگیان نیز سامان خواهد یافت.

او بیان کرد: مطالبات معلمان خارج از کشور طولانی شده که فرآیند آن نگران کننده بود و در این زمینه موفقیت هایی حاصل شده و اگر ۱۱۰ درصد تخصیص بگیریم مطالبات داده می شود.

وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی هم گفت: رفت و برگشت این موضوع به کمیسیون زیاد بوده و یک بندباقیمانده که تصویب خواهد شد و امیدواریم در پنج رتبه اجرایی شود.

او افزود: رتبه بندی بر اساس مدرک و توانمندی و تخصص اعمال می‌شود.

حاجی میرزایی یادآور شد: گفته می‌شود آموزش و پرورش کوچک انگاری شده، اما باید سهم خود را بررسی کنیم که اگر دنبال ارتقای جایگاه آموزش و پرورش هستیم باید تحول در خود ما صورت گیرد.

او بیان کرد: اگر فردا را ما در آموزش و پرورش می‌سازیم امروز را هم ما می‌سازیم لذا باید ببینیم در شرایط کنونی سهم ما چیست، اگر حتی یک درصد با ما باشد باید در آن یک درصد درست برنامه ریزی و تمرکز کنیم و بدانیم تحولات باید از درون آموزش و پرورش آغاز شود.

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما در جایگاه خطیری هستیم هم عواقب و هم مزایای آن خطیر است و رسالتی داریم که باید آن را درک کرده و برای انجام آن همت کنیم.

حاجی میرزایی افزود: مسئولیت همه ما خطیر و بزرگ است که می‌تواند آخرت ما را آباد یا ویران کند لذا باید برای پذیرش این مسئولیت سنگین آماده باشیم و همه ذهن، خلاقیت، توان و تخصص خود را بکار گیریم تا به هدف برسیم.

انتهای پیام/ک

تحول در آموزش و پرورش باید از درون این نهاد آغاز شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر