کد خبر: ۷۱۴۲۶۶۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
کد خبر : ۷۱۴۲۶۶۹
گروه : فارس » شیراز
رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: هیچ گونه افزایش قیمت محصولات کشاورزی به بهانه اصلاح قیمت بنزین پذیرفتی نیست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محمد مهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: نهاده‌های تولید از جمله کود، ذرت، کنجاله سویا و جو با ذخایر مناسب و بدون تغییر قیمت قابل عرضه است، به همین علت و دلایل زیر هیچ گونه افزایش قیمت محصولات کشاورزی به بهانه اصلاح بنزین پذیرفتی نیست و تخلف محسوب می‌شود.

او افزود: عمده حمل و نقل بخش کشاورزی بر پایه خودرو‌های گازوئیل سوز هست و این حامل انرژی اصلاح قیمت نداشته است و نیز در مورد خورد‌های وانت بنزینی (خودرو‌های حمل شیر و تره بار) سهمیه ابلاغی فعلی که مربوط به آبان ماه است و در روز‌های پایانی آن قرار داریم این میزان پاسخگوی نیازشان خواهد بود و نباید مشکلی در رابطه با افزایش هزینه حمل و نقل وجود داشته باشد.

قاسمی ادامه داد: اثرات غیر مستقیم افزایش قیمت بنزین، بر هزینه‌های آحاد جامعه از جمله بهره برداران بخش کشاورزی، از محل درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین خواهیم بود که به این عزیزان پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تاکید کرد: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و تشکل‌های بخش کشاورزی موظفند افزایش احتمالی قیمت خدمات ارائه شده به بهره برداران این بخش را رصد کرده و موارد افزایش قیمت‌ها را سریعا گزارش داده و پیشنهادات لازم را اعلام کنند.

او بیان کرد: مردم به ویژه بهره برداران بخش کشاورزی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و افزایش قیمت با سامانه تعذیرات حکومتی به شماره ۱۳۵ یا شماره تلفن ۱۲۴ (سازمان صمت) و یا سامانه ۱۳۱ (سازمان جهاد کشاورزی فارس) تماس حاصل و یا به سامانه پیامکی این سازمان به شماره ۳۰۰۰۷۹۵۷۹۵۰۲۲۲ مورد مربوطه را با ارسال پیام اعلام کنند.
انتهای پیام/م

افزایش قیمت محصولات کشاورزی پذیرفتی نیست

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر