کد خبر: ۷۱۴۳۲۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
کد خبر : ۷۱۴۳۲۰۴
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

جمهوری اسلامی ایران در تلاش است که در روابط منطقه‌ای خود توازن را رعایت کند و آن را توسعه ببخشد.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،‌ «سید عباس عراقچی» معاون سیاسی وزارت امور خارجه به منظور برگزاری سومین دور گفت‌وگو‌های سیاسی میان ایران و هلند عصر یکشنبه عازم لاهه شد. او در این سفر با همتای هلندی و استف بلوک وزیر امور خارجه هلند دیدار و گفت‌وگو کرد.

گفت‌وگو‌های سیاسی در چارچوب تبادل نظر سازمان‌یافته‌ای بود که معمولا هر ۶ماه یک بار در پایتخت دو کشور ایران و هلند برگزار می‌شود. در همین راستا آندره هاسپلز معاون سیاسی وزارت امور خارجه هلند آبان ماه سال گذشته برای برگزاری دور دوم گفت‌وگو‌های سیاسی به تهران سفر کرده و با معاون سیاسی وزارت امور خارجه دیدار و پیرامون موضوعات مختلف دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی تبادل نظر کرده بود.

جمهوری اسلامی با سایر کشور‌های اروپایی به غیر از فرانسه، آلمان و انگلیس توافق‌هایی دارد. آنهاهم هرکدام به نوبه خود تلاش می‌کنند به گونه‌ای در موضوعات بین المللی و مورد علاقه دوجانبه نقش آفرین باشند بنابراین ایران هم در این چارچوب به برخی کشور‌های اروپایی که تمایل به گسترش روابط با ما را دارند، سفر کرده و به رایزنی می‌پردازد. در حقیقت رویکرد کشورمان نسبت به اتحادیه اروپا تا حدودی تغییر کرده و از گسترش روابط در سطح چند جانبه با خود اتحادیه اروپا در حال عبور به سمت روابط دو جانبه با کشور‌های تاثیر گذار در داخل اتحادیه اروپا است.

توسعه روابط با منطقه و فرامنطقه راهبرد ایران در حل مسائل کشور/

کشور‌های تاثیر گذار در اتحادیه اروپا در وهله اول فرانسه و آلمان هستند که ایران طی ماه‌های اخیر در سطح عالی با آن‌ها مذاکره داشته، مذاکره‌ای که گاهی خبر آن در سطوح ریاست جمهوری در دو کشور اعلام شده و گاهی هم اعلام نشده است، با این اوصاف می‌توان گفت که جمهوری اسلامی ایران تنها به سه کشور آلمان، انگلیس و فرانسه بسنده نمی‌کند، البته پیشتر به دلیل تمرکزی که کشورمان بر موضوع برجام داشته و نقش تعیین کننده‌ای که سه کشور اروپایی (فرانسه، آلمان و انگلیس) در مذاکرات داشته‌اند روابطمان با این سه کشور گسترده‌تر بوده و رایزنی‌های دیپلماتیک بیشتری صورت می‌گرفت.

اتحادیه اروپا فراتر از سه کشور فرانسه، انگلیس و آلمان‌

 در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران در چارچوب گسترش روابط و دوری از روابط خاص با یک کشور تلاش می‌کند و سعی دارد که تعاملات خود را حتی در اتحادیه اروپا با همه کشور‌های اروپایی که منافع ما را هم مد نظر قرار می‌دهند، ارتقا دهد و این تصور که اتحادیه اروپا تنها از سه کشور آلمان، فرانسه و انگلیس تشکیل شده یک اشتباه است، به ویژه که اکنون کشوری مانند انگلیس خود دچار بحران برگزیت است که طی دو سال و نیم گذشته دو نخست وزیر را از دست داده و احتمال سقوط بوریس جانسون هم وجود دارد، بنابراین می‌توان گفت این کشور از جهت هویت در اتحادیه اروپا دچار مشکل است. فرانسه هم در مقابل جمهوری اسلامی ایران بسیار بد عهد بوده و به هیچ یک از تعهداتی که طی سالیان دراز با ایران بسته وفادار نبوده است.

بدعهدی فرانسه به سال ۱۳۵۴ برمی گردد، ایران در چارچوب قراردادی که با این کشور داشته ۱۰ درصد مرکز غنی سازی Ordi F آن را خریداری کرده و این بد عهدی از همان زمان آغازشده است و در سال ۱۳۸۲_۱۳۸۴ در چارچوب گفت وگو‌های سه کشور اروپایی و بعدا در چارچوب گفتگو‌های۱ +۵ این بدعهدی‌ها وجود داشته و اکنون هم همینطور است.

سفر معاون سیاسی وزارت امور خارجه هم در چارچوب سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران برای ادامه همکاری با اتحادیه اروپاست، از آن جایی که هلند بار‌ها میزبان گفتگو‌های ایران با اتحادیه اروپا بوده و نقش تاثیرگذاری در نزدیکی دیدگاه‌های ایران با کشور‌های اروپایی داشته، می‌تواند به عنوان عضو اتحادیه اروپا یک حلقه ارتباطی بین ایران و کشور‌های اروپایی ایجاد کند.

گفته می‌شود که هلند در صدد ایجاد طرح جدیدی برای ادامه همکاری سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان در چارچوب برجام است. این طرح ناظر بر ادامه همکاری سه کشور اروپایی و اجرایی کردن ۱۱ بند توافقنامه برجام در مقابل بازگشت ایران به تعهدات خودش است که ممکن است گشایشی در مناسبات آینده کشورمان و اتحادیه اروپا ایجاد کند، چراکه هلند همواره تلاش می‌کند تا روابط خود با ایران را حفظ کرده و در این خصوص تلاش بسیاری داشته که برجام هم محفوظ بماند، در نتیجه می‌توان گفت که سفر عراقچی به هلند می‌تواند در مناسبات آینده ایران و اتحادیه اروپا تاثیر به سزایی داشته باشد، البته هلند می‌خواهد روابطی که اکنون بر سر کارشکنی بین ایران و سه کشور اروپایی به وجود آمده است را تعدیل و شرایطی فراهم کند که این سه کشور به تعهدات ۱۱ گانه خود در برجام عمل کنند.

توسعه روابط با منطقه و فرامنطقه راهبرد ایران در حل مسائل کشور/  گسترش روابط؛استراتژی ایران در برابر بی عملی اروپا

تلاش ایران در راستای برقراری توازن در روابط با جهان

تحلیلگران بر این باورند که جمهوری اسلامی ایران در تلاش است که در روابط منطقه‌ای خود توازن را رعایت کند. به عبارت دیگر ایران توازن را در برقراری ارتباط با آمریکای لاتین، شرق آسیا، کشور‌های آفریقایی و آسیای مرکزی را رعایت کرده، همچنین توازن کشور‌ها در یک منطقه را هم مد نظر قرار می‌دهد و در یک منطقه مثل اتحادیه اروپا که ۲۸ کشور عضو دارد، روابط خود را تنها در آمد و شد با سه کشور خلاصه نمی‌کند بلکه تلاش می‌کند تا با سایر کشور‌ها هم این توازن برقرار باشد.

در همین راستا دیپلمات‌های بلژیکی و سوئدی سه‌شنبه و چهارشنبه هفته گذشته در تهران در دیدار با دیپلمات‌های جمهوری اسلامی ایران درباره اوضاع کنونی یمن، سوریه و همچنین تحولات برجام به گفتگو نشستند. در همین خصوص «اکسل کنس» دبیرکل امور چندجانبه وزارت امور خارجه بلژیک که کشورش در حال حاضر عضو غیردائم شورای امنیت است و برای دیداری دو روزه در تهران به سر می‌برد، رایزنی‌هایی را با تعدادی از دیپلمات‌های ایرانی صورت داد.

ایران همواره در تلاش است که روابط خودرادرمنطقه وفرامنطقه گسترش دهد و در این راستا به کشور خاصی وابسته نمی‌شود. کشور‌های همسایه و منطقه آسیای مرکزی ظرفیت بسیار خوبی برای افزایش حجم مبادلات تجاری بین ایران با این کشور‌ها به صورت تهاتر کالا به کالا هستند که باید از این ظرفیت که خود این کشور‌ها نیز اعلام آمادگی کردند، به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.
درصورتی که از ظرفیت کشور‌های همسایه برای افزایش مبادلات تجاری که رهبری انقلاب نیز برآن تاکید دارند، استفاده شود، تحریم‌های آمریکا هیچ اثری بر اقتصاد کشورمان نخواهد داشت و کشور با کمترین مشکل اداره می‌شود.

غلامرضا انصاری معاونت اقتصادی وزارت خارجه هم بیشترین رقم تجارت ما با کشور‌های همسایه دانست و گفت که هم اکنون این رقم بیش از ۵۵ درصد است که با توجه به تحریم‌ها این موضع نقطه قوت ما محسوب می‌شود.


بیشتر بخوانید:حرکت ایران به سمت بر قراری ارتباط با کشور‌های تاثیرگذار در اتحادیه اروپا 


گزارش از فاطمه زهرا نصرالهی

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۵۲
در انتظار بررسی: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
الان ارتباط با جهان رو که برا همه مردم قطع کردین بعد میشه بفرمایین چه جوری میخواین روابط رو گسترش بدین؟؟؟!!! . به خدا ما بیشتر از شما هم به انقلاب اسلامی اعتقاد داریم و هم به خون شهدا و سرافرازی کشورمون پایبندیم ولی این رسم درست رفتار با مردم نیست... اگه یه درصد به آزادی بیان معتقد هستین لطفا نظرم رو بذارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
جوک بامزه ای بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
آقا واقعا خودتونو دلقک فرض کردین ارتباط با جهان اخه؟ نکنه میخاین با کبوتر نامه رسان ارتباط برقرار کنین .بسه دیگه .خودتون نمیفهمین چقد مردم از کارو کاسبی افتادن بخاطر قعطی اینترنت؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
. جوان ها همه بیکار, بی پول, افسرده, کار نیست حقوقا کم ,اینترنت هم که قطع کردید این چندرغاز درآمدرو هم ازما گرفتید.
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اگر ذره ای برای فهم و شعور و نظر مردم ارزش قائل بودید هیچوقت اینترنت رو قطع نمیکردید!!!! سانسور و فیلتر و قطع ارتباط جهانی؛ توهین به شعور مردم و به این معناست که مردم بی عقلن و شما باید براشون تعیین کنید چی ببینن چی بشنون!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
من از مامان بابام دورم دلخوشیم این بود میتونم باتماس تصویری ببینمشون الان چهارروزه هیچ تصویری ندارم ازشون
چرا آخه این کارو با مامیکنید بخدا ادب شدیم گناهمون چیه ? چرا هممون داااغون و افسسرده ایم چه بلایی داره سر ما جوونا میاد. یذره میایم به شرایط بددد قبلی عادت کنیم یه گند دیگه میزنن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چهار روزه مردم رد مسخره کردید با قطع اینترنت از کل دنیا عقب افتادیم بعد چطوری روتون میشه بگید با سایر کشور ها ارتباط بدیم! با این وضعیت تنها کشوری که باهاش میشه در ارتباط باشیم عراقه اونم وقت اربعین !وصل کنید در عمل اقدام کنید نه حرف
جلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت فرموده ما را مس کنید...و نت رو وصل کنید.
Re,
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
سلام وقت شما بخیر.
بیزحمت اینترنت منو وصل کنید..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
چرا باید نت برای آشوبگراها و تخریب کننده ها و همراهی کنندگانشان و وطن فروش های بی دین که به کلام خدا و جان و مال مردم و کشورشان هم رحم نکردند وصل بشه.
پاسخ ها
رواقی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
من که کلا از خانه بیرون نمی یام چی
زلزله هم بیاد بیرون نمیام چی
فقط نت می خوام
پیام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
گسترش روابط جهانی با اینترنت قطع ؟! اینجوریش رو ندیده بودیم ، مثل مرسع ( مرصع ، مرثع ) پلوی بی برنج می مونه ، مثل املت بی تخم مرغه ، مثل دوشاخه ی بدون سیمه ، مثل پنیر بدون شیره ، مثل لپ تاپ بی مادربرده ، مثل ، مثل گسترش روابط جهانی بدونه اینترنته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
۱۱۸ هم کار نمیکنه ک، ای باباااااااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
هرچی فکر میکنم نمیفهمم چجوری بدون اینترنت میشه با جهان روابط گسترده داشت؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
هیچ وقت فکر نمیکردم ک یه روزی برسه که از بی اینترنتی دو سه بار بیام و سایت شمارو چک کنم
S.T
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
قیمت بنزین 2 برابر افزایش
سرعت اینترنت داخلی خیلی بد و قطع و وصلی زیاد
کرایه ماشین های شخصی افزایش پیدا کرده
کارگران همچنان مشغول کارن
اینجوری که داریم میریم جلو دزد زیاد میشه
و ادامه قصه ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ارتباط با جهان!!!!!!!!!خخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
داداش مامیخایم یه آهنگ دانلود کنیم از کجا دانلود کنیم چجوری پیداش کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
جالبه ارتباط با مردم خودش رو قطع کرده بعد سخن از ارتباط با کشورای دیگه میزنن آیا این جوک نیست؟؟!!! تازه شدیم کره شمالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دوشتبه سوری همراه اولو از دست دادیم .
میخاستم فیلم دانلود کنم:-(
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تو رو خدا برق رو هم قطع کنید
این یک درخواست مردمیه
یک کسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
همین الان که این متن را می نویسم ماست 500تومان گران شد ! این بود نظارت چرا الکی وعده می دهید.خسارتش را کی میدهد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
من دانشجو نیاز به اینترنت دارم.کسی که اینترنت قطع کرده سوادش زیر دیپلمه که نمیفهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
من که رفتم هیزم جمع کنم واسه زمستون چون احتمالا گاز هم قطع بشه. ببنزین هم که گرون شده باید ب فکر خرید قاطر یا الاغ باشم. پیش به سوی عصر حجر
یه ایرونی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
جالبه. گسترش روابط و قطعی نت. خیلی جالبه
عصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
با علامت دادن به وسیله دود روابط رو گسترش میدم در سطح جهان
علی قلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مگر غیر از آمریکا و کانادا و اروپا و عراق و لبنان و جامعه جهانی دیگه جایی مونده که دشمنمون نشده باشن.برین به سیارات دیگه پیام دوستی و برادری بفرستین.شاید دوستی مثل خودتون پیدا کردین.
ت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دقت کردید صورت مسئله پاک شد...اصلا یادمون رفت مااعتراضمون به قیمت بنزین بود...حالا دغدغه مون شده اینترنت...مرسی که هستید::(((
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بله دیگه از روابط حرف بزنین این ورم مردممو از رابطه با هر جایی از جهان دور کنین
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اینترنت رو وصل کنید لازم نکرده با دنیا رابطه برقرار کنید #حق الناس
Sahar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
واقعا تاثیرات بنزین رو دیدیم هیچ تاثیری رو قیمتها نداشته اینترنت ک قطعه
گوجه ای ک 500تومن بوده شده10هزار تومن
خیار 8هزار تومن
سنگکک 1500
تاکسی ها تقریبا خودشون گرون کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بدون شرح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نت نمی خواهیم.بزار تا ۶ماه دیگه قطع باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مرگ بر شاه و آمریکا
پاسخ ها
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
حاجی شاه خیلی وقته مرده چجوری دوباره بمیره روحشم بمیره خوبه
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
با کبوتر نامه بر وصل شیم به جهان؟
وصل کنید نت رو. زندگی مردم مختل شده
کارا پیش نمیره
هیچی نمیشه سرچ کرد
جواب هیچ سوالی رو نمیشه پیدا کرد
قیمت هیچی رو نمیشه فهمید
برای یه مسافرت رفتن از کجا باید اطلاعات بگیریم؟
فایل کارامونو چجوری برا مشتری بفرستیم؟
رزومه چجوری بفرستیم برای یه شرکت خارجی؟
گوشیامونو چجوری آپدیت کنیم؟
اطلاعات تاریخی و علمی و هنری و فنی از کجا بیاریم؟
برنامه نویسا از کجا کد پیدا کنن؟
هنرمندا از کجا عکس و فیلم پیدا کنن و واستفاده کنن؟
صداگذارا از کجا صدا دانلود کنن؟
پلاگین نرمافزارامون رو از کجا بیاریم؟
فیلم کجا ببینیم؟
امتیاز و نقد فیلم ها رو کجا ببینیم؟
و صد ها سوال دیگر...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
واینرا و بلاگرا و میکاپ آرتیست ها کجا ویدیو بذارن؟
فروشگاه های آنلاین چطوری محصولاتشون رو بفروشن؟
برنامه نویسا و سازنده های سایت چیکار کنن؟
آموزش های داخل یوتیوب رو از کجا گیر بیارن؟
جوونا با چی سرگرم‌بشن؟
چطوری با دنیا ارتباط بگیرن؟
چطوری از سلبریتی هایی که عاشقشونن خبر بگیرن؟
دانشجو ها از کجا مقاله علمی‌ گیر بیارن؟
کار کافی نتی های بدبخت چی‌ میشه؟
پول اونایی که نت هفتگی گرفته بودن و حروم شد چی میشه؟
و هزاران مشکل دیگه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
سوالات توی parsijoo.ir سرچ کن شاید یه مشت چی موقت پیدا کردی
Forden
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بهترین کامنت :)
احساس خفگی میکنم دیگه واقعن ... هیچ کاری نمیشه کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
خراب اوناییم که به این پست منفی دادن ، کجای پست بهشون برخورده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
پول بسته اینترنت مارو کی میده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اینترنت رو قطع میکنین بعد با تیتر بزرگ از گسترش روابط حرف میزنین؟ این دیگه طنز هم نیست! ینی دیگه مرحله حماقت و کاریکاتور و طنز و اینا رو رد کردین!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
yjc مرزهای کنونی طنز رو جابجا کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اونایی که از اینترنت درامدزایی میکنن میشه بگن چجوری اینکارو میکنن تا منم یاد بگیرم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
هروقت وصل شد برو تو گوگل جستجو کن تا ۱۰۰۰۰ تا راه بذاره جلوت!!!
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
یکیش آموزش مجازی هست.یکی دیگه اش فروش هاست و دامنه هست. یکی دیگه اش طراحی سایت و طراحی وب هست. یکیش برنامه نویسی اندروید هست. یکیش فروش لایک و فالوور هست. علی ماشاءالله اینترنت شغل ایجاد کرده.
keyvan
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دوست عزیز شما معلومه بیکاری،وگرنه شما الان مشغول هرکاری باشی اینترنت مکمل و نیاز هست تو قرن ۲۱
m.b
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تولید محتوا کن کل اینترنت بخاطر تولید محتواس که اینقدر پر بازدیده. فک میکنی چرا سایتهای پر بازدید اینقدر بازدید کننده دارن؟ چرا همش فک میکنین اینترنت فقط واسه سرگرمیه. اینترنت دنیاییه که متاسفانه اینایی که میان میگن خب قطعه که قطعه از این دنیا هیچ اطلاعاتی ندارن. فک میکنن اینترنت فقط دیدن فیلمه و کلیپ وجوکه نه عزیز من
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مثلا من چون نمیتونم مغازه بگیرم اجناسمو از طریق همین نت و انلاین میفروشم، البته با این وجود قطعی نت باید بگم میفروختم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
باید اون کسی که دکمه قطع اینترنتو زده رو به مردم معرفی کنید
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
آقا یه شماره از یک مسئول میخام بهش اعتراض کنم صدای ما که تو روستا هسیم چطور به گوش اون مسئول که در کاخ های بالا شهر تهران هست برسونم کسی به فکر ما نیست
هیچکس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
به کره شمالی ۲ خوش آمدین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
قسمت واقعی عصر یخبندان ساخته شد به طور زنده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
صد رحمت به کره شمالی
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
به خدا ضعف اعصاب گرفتن از دستتون چقدر بی احترامی اخه ، خدا یا منو بکشه از دستتون راحت شم وصل کنین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
سلام
جناب رییس جمهور گاز و برق رانیز قطع کن متشکرم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نه گاز رو قطع نکن من سردم میشه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ناقلا آب رو نگفتی چرا؟؟؟؟
وِی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ما باید با دنیا رابطه داشته باشیم

( ۴ روز هست اینترنت رو قطع کرده)
Alireza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما اول با مردم خودت رابطه داشته باش بعد تو فکر رابطه با دیگر کشورها و جهان باش!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دقیقا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
:)))))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
سلام خسته نباشید
لطفا برق رو هم قطع کنید با تشکر
پاسخ ها
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اشتراک برقت رو بگو؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تو رو خداااااااا
وصلش کنید
شما رو به هر چی میپرستین قسم وصلش کنید
نابود شدیم دیگه
بسته
یکم به فکر ما باشین
باشگاه خبرنگاران خبر قدیمی نمیخوایم پیگیری جدید میخوایم
رسوندن صدای مردم به مسئولین رو میخوایم
آرش جهانشاهی عصبانی از...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
با شعار نه شرقی نه غربی حتــــــــــمـا با جهان روابطمون گسترش پیدا میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
فازت چیه ؟
نه شرقی نه غربی شعار نه اعتقاد مردم ایران اسلامی هست،یعنی نه به وابستگی چه شرقی چه غربی،یعنی اتکا به خودکفائی،یعنی حمایت از جوان ایرانی برای رشد علمی ،صنعتی پزشکی هسته ای،نظامی وغیره.

قبل حرف زدن بهتره فکر کنی،اگر نمیدونی چی به چیه نظر هم نده

خیلی ناراحتی میتونی برس آمریکا و اروپا خوش بگذرونی.اینجا ایرانه ما هم ایرانی دغدغه وطنمون رو داریم.
آره نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی.مرگ بر امریکا و مزدوران مرگ بر انگلیس،فرانسه ،آلمان و رژیم صهیونیستی.که دراین مدت اعلام حمایت کردند از اغتشاشگران.
....
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
فعلا که شده
شرقیییی نه غربی
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نه شرقی و نه غربی در این دوره زمانه بی معناست. دنیا دنیای تعامل هست. استقلال با انزوا خیلی فرق داره.ما به انزوا میگیم استقلال.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دیگه قرار نیست هر کشوری که حرصتو در میاره براش آرزوی مرگ کنی
آلمان و فرانسه چرا
باور کنید مردم اونا این شعارا رو علیه ما نمیدن
یکم احترام برای دیگران و دیگر ملت ها قائل باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
هنوز قطب شمال و جنوب رو داریم
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
گسترش ارتباط با قطع اینترنت به نظرتون پارادوکس نیست، کار و کاسبیمون و پنج تا از سرورهامونو از دست دادیم، لطفا مخلوط انفجاری درست نکنین که منفجر شه!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
فشارهای اقتصادی رو چون کشورمون رو دوست داریم زیر بارش له میشیم اما تحمل میکنیم
اما با قطع اینترنت اینجور دارین مارو اذیت میکنین
فقط خدا ازتون‌نگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
داداش تو با مردم خودت یه ارتباط دوستانه بگیر ببین دردشون چیه نمیخواد با جهااان ارتباط بگیری
fjfj
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ما باید به دنیال برقراری روابط با خارج از جهان باشیم همه دنیا بدن فقط ما خوبیم
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
عالی بود
وجدان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شاهد این هستیم که در اولین اقدام برای گسترش روابط جهانی اینترنت رو قطع کردن!
مهدی سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تیتر رو لااقل عوض کنید، گسترش ارتباط با دنیا بدون اینترنت، خنده دار نیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
جوک گفتن بخندیم غصه بی نتی فراموشمون شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما اینترنت ملتت رو قطع نکن،توسعه ی روابطت با کشورای دیگه پیشکش!!!!
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نمیدونستم این سایت بخش طنز و جوک هم داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
با اینکاراتون فقط صبر مردمو بیشتر میبرید...نتیجشو اون 95%بهتون میگن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چرا فقط دروغ میگید ...بس کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چرا فک میکنید مردم نمیفهمن وقتی بهشون دروغ میگید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
حالا انگار کل جهان شامل آمریکا وپنج کشور هست اینهمه کشور چرا گیر دادین به آنسوی دنیا؟ ؟ شما حتی بازار منطقه رو از دست دادین دراین شش سال.
بفکر مردم داخل کشور و رابطه با کشورهایی غیر از آمریکا واتحادیه اروپا باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چرا اینقدر مردم رو اذیت میکنید،میخوایید با اینکارا به کجا برسید یا مردم به کجا برسن؟بخدا اون دنیا وجود داره.....
بخدا از نسل ما فقط یک مشت آدم عصبی مونده....
بسه دیگه،بسه دیگههههههه.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بابا ملت از کار و زندگی افتادن اشتغالزایی که نمیکنین خودمونم تو اینترنت کار ایجاد کردیم دو قرون در میاوردیم اونم راهشو بستین باور کن از کلی مشتری پول گرفتم حتی نمیتونم اینستارو باز کنم ببینم سفارشش چی بوده واسش آماده کنم حداقل.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما با مردم خودتون نمی تونید ارتباط بگیرید اونوقت چطور با جهان ارتباط می گیرید
دانشجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دانشجوی ارشد بدون اینترنت چیکار کنه؟شما بگید،وصلش کنید دیگه!
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دادش بگو نمیخواد اینترنت وصل کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما رو به قران قسم ما که دستمون نمیرسه
برین بپرسین ببینیم کی وصل میشه
مرگمون دادین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما رو به قران قسم ما که دستمون نمیرسه
برین بپرسین ببینیم کی وصل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بابا اینترنتو وصل کنید ارتباط با جهان پیشکشتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
منظورش جهان آخرته ؟؟؟؟
‌mosi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نت ملت خودمون رو قطع میکنید بعد از گسترش روابط با جهان میحرفید!!!!!!!!$$$$$$$$
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
از کار و زندگی افتادیم
اینترنتو وصل کنین دیگه
نخواستیم روابط برقرار کنین
تو راست می گی!
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
برای مردم و آزادی اینترنت ارزشی قائل شوید
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بابا نت رو وصل کنید .... نخواستیم روابط گسترده ... بیچارمون کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
از زندگی افتادیم بابا. اینترنت رو وصل کنید
زورگویی تا چه حد!!!!
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
این چه کاریه نت رو قط می کنین
این انصافه . من به هیچ وجه از حقم نمی گذرم در اون دنیا
استاد از کلاس انداختم بیرون میگه باید بیای کنفرانس بدی منم باید از گوگل حداقل کمک بگیرم دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
همشون مثل هم هستند . خیلی باید ساده لوح باشیم که اینا رو بخواهیم از هم تفکیک کنیم مگه همین هلند نبود که موذیانه بر علیه حجاب داشت فعالیت میکرد . نزدیک شدن به اینها فقط دردسر برای ما و فرصت نفوذ برای اونهاست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اینترنت رو وصل کنید
Abolfazl
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
کارم رو تو این چند روز از دست دارم و بیکارم چون اینترنت تنها جای منبع درآمد من بود و الان با قطع شدنش داره کارم ب مشکل می‌خوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
گسترش روابط با جهان با قطع شدن اینترنت در تضاد است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
گسترش روابط با جهان با قطع شدن اینترنت در تضاد است.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
کاشکی آخر این سوز بهاری باشد...
milad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
وصل کنید نت رو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
باشه حالا اول شما اینترنتو وصل کن ، چشم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
باشه حالا اول شما اینترنتو وصل کن ، چشم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
واقعا اینجا دیگه جای موندن نیست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما ارتباطه مردمو با هم قطع نکن ارتباط با جهان پیشکش ؟؟؟!!!
nima
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اتفاقن فکر خوبیه اینترنت ک نداریم دوباره راه ابریشم راه بندازیم و با قاطر بار ببریم خارج
هم سیاحت هم تجارت هم ارتباط با جهان
حداقل سودش از بودن اینترنت سستش بیشتره هم گردش میکنیم هم ارتباط هم پول در میاریم
حاجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اینترنت میدونید مخفف چیه؟
اینترنشنال نتورک
یعنی شبکه جهانی

ایران دقیقاً چطوری میخواد با جهان ارتباط برقرار کنه وقتی اینترنت نداره؟
mahdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ارتباط با دنیا با پاسپورتی که ارزشی نداره ؟امیدوارم روزی ارزش پاسپورت ایرانی بالا بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نت وصل کنید گند زدید ارتباط با جهان پیشکشتون
ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
جون هر کی دوست دارین اینترنت را وصل کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دقیقا کدوم جهان منظورتونه؟؟ این جهان یا جهان اخرت؟؟
پاسخ ها
خدایا هوای کشورم را داشته باش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
قوربونه دهنت
روحانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
این جهان ک فانیه مهم اون دنیاست ک بریم بهشت؛))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما که دارین کره شمالی میشین کدوم روابط ؟؟؟؟؟؟احتمالا با چاپار و پرنده نامه بر و قالیچه سلیمان
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شمر آب رو واسه امام حسین قطع کرد شما اینترنتو واسه ما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
گل گفتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اره معلومه با قطع اینترنت در واقع ارتباط ارتباطمونو با دنیا گسترش دادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مثلا یکی از راه هاش اینه که اینترنت رو قطع کنیم :))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ارتباط با جهان واقعا چجوری روتون میشه همچین خبرای بزارین
مگه ارتباط با جهان بدون اینترنت میشه
چرا یکی جواب نمیده که کی اینترنت وصل میشه
عراق با اون همه درگیری اینترنت ش وصل بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تنها و تنها تفریحی که داشتیم اینترنت بود که اونم ازمون گرفتید حالا بماند که برا خیلیا محل کاره. خواستم بگم مرسی که هستین!
یه بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
بابا اینترنتو وصل کنید ارتباط با جهانو نمی خوایم
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
ما اینترنتم نداریم
افزایش ارتباط با جهان؟
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر