کد خبر: ۷۱۴۳۲۷۰
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
کد خبر : ۷۱۴۳۲۷۰
گروه : مرکزی » اراک
فرمانده سپاه روح الله:

سردار کریمی گفت: همه وظیفه داریم امنیتی که با خون به دست آمده حفظ کنیم.

همه وظیفه داریم امنیتی که با خون به دست آمده حفظ کنیمبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، سردار پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله و دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دهمین نشست گام دوم کنگره شهدای استان: بیانات مقام معظم رهبری در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین حجت را بر همه روشن کرد و این بیانات به عنوان فصل الخطاب باید برای همه قابل توجه باشد و امروز همه وظیفه داریم امنیتی که با خون ۲۱۶۰۰ شهید، صد‌ها هزار جانباز، آزاده و ایثارگر و حمایت‌های مادی و معنوی امت اسلامی برای ایران عزیز به دست آمده حفظ کنیم.

سردار کریمی افزود: امروز دشمن به طور هدفمندی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی وارد میدان شده و نیاز است که از الگو‌های برتری که داریم برای عبور از این مسیر استفاده کنیم.

او با بیان اینکه سیره امام و مقام معظم رهبری این است که از دولتی که توسط مردم انتخاب شده حمایت کنند چراکه اصل نظام مطرح است اضافه کرد: قطعا برای بیرون رفت از مشکلات نیاز به اطاعت از مقام معظم رهبری، وحدت، مدیریت جهادی، اتکاء به ظرفیت‌های داخلی اعم از نیرو‌های انسانی متعهد، منابع خدادادی و تحقق اقتصاد مقاومتی داریم و مطمئن باشیم پیروزی از آن جبهه حق است.

مدیریت تجمعات استان مرکزی با ارتباط موثر و چهره به چهره نیرو‌های انقلابی با مردم

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: حضور نیرو‌های انقلابی، معتمد و پیشکسوت در بین تجمعات مردم در استان مرکزی برای روشنگری و نشان دادن مسیر به مردم بسیار راهگشا بود و همین ارتباط موثر و چهره به چهره با مردم سبب شد تجمعات مدیریت شود.

او اضافه کرد: امروز دشمن تمرکز خود را بر روی دانشجویان و ضربه زدن به اعتقادات آن‌ها گذاشته و لذا پرداختن به دانشگاه‌ها و انجام کار‌های عمیق فرهنگی می‌تواند تاثیر زیادی برای به خط آوردن آن‌ها داشته باشد.

سردار کریمی با بیان اینکه رسالت مهمی که بر روی دوش ما مسئولین گذاشته شده احصاء گنج دفاع مقدس است که این کار به برکت کنگره شهدای استان انجام شده است ادامه داد: آن چیزی که به عنوان وظیفه دیگر باید به آن توجه کنیم تبیین درست ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان است که اگر به درستی انجام شود قطعا اثرات و نتایج موثری در پی خواهد داشت.

برنامه ریزی طرح‌های زیاد و متنوع برای ادامه کار کنگره شهدای استان مرکزی

او تصریح کرد: برای ادامه کار کنگره شهدا طرح‌های زیاد و متنوعی برای نسل جوان برنامه ریزی شده که نیاز است دانشگاه‌ها برای اجرای آن همکار لازم را داشته باشند و زیرساخت‌های موجود برای این طرح‌ها فراهم شده و تنها نیاز است که این هنرمندی را داشته باشیم و آن‌ها را به درستی اجرا کنیم.

فرمانده سپاه روح الله اظهار کرد: طرح گردشگری برای دانشجویان ضمن اینکه یک کار فرهنگی و اعتقادی است در ذیل دروس دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به عنوان ۲ واحد در نظر گرفته می‌شود

او تاکید کرد: آن چیزی که در کنگره شهدای استان اتفاق افتاد و قابل اهمیت بود ایجاد وحدت برای یک کار بزرگ در همه مجموعه‌های استان و مردم بود که مورد تحسین مقام معظم رهبری هم قرار گرفت و قدیر و تشکر مقام معظم رهبری از کلیه مردم و دستگاه‌های استان بسیار باید قابل توجه باشد و به عنوان انگیزه‌ای دوچندان برای ادامه کار قرار گیرد.

شرکت بیش از ۲۰۰ هزار مخاطب برنامه‌ها کنگره شهدای استان مرکزی

سردار کریمی افزود: در راستای برگزاری کنگره شهدای استان بیش از ۲۰۰ هزار مخاطب در این برنامه‌ها شرکت کردند که توانستیم یک ارتباط موثر با این‌ها داشته باشیم در طی این یک سال اخیر که شاهد برگزاری کنگره و برنامه‌های فرهنگی در ذیل آن بوده ایم آسیب‌های اجتماعی در استان به شدت کاهش پیدا کرده و این نتیجه کار‌های فرهنگی اثربخشی است که در ذیل کنگره انجام شده است.

او گفت: امروز راهیان نور در مدارس و دانشگاه‌ها جایگاه خود را پیدا کرده و همه باید از این اردو‌های ارزشی حمایت کنیم وخوشبختانه هر سال شاهد افزایش استقبال از اردو‌های راهیان نور را در دانشگاه‌ها و مدارس شاهد هستیم که وظیفه ما تقویت این اردو‌ها است.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر