کد خبر: ۷۱۴۴۰۹۰
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
کد خبر : ۷۱۴۴۰۹۰
گروه : بوشهر » بوشهر
مدیرکل تعزیرات حکومتی بوشهر:

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: شعبه‌ای ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های افزایش قیمت‌های بدون مجوز راه اندازی شده تا این پرونده‌ها خارج از نوبت رسیدگی شوند.

هیچ گونه افزایش قیمت بدون مصوبه هئیت وزیران و سازمان حمایت نخواهیم داشتزهرا افضلی نیا مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، بیان کرد: هر گونه افزایش قیمت در زمان حاضر غیرقانونی است و برهمین اساس، برنامه‌های بازرسی و گشت‌های ویژه برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها آغاز به کار کرده است.

او تا کید کرد: تا زمانی که هیات وزیران و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اعلام نکنند، قیمت کالاها یا خدمات نباید افزایش یابد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با تاکید بر اینکه اولین تاثیر افزایش قیمت بنزین بر حمل و نقل عمومی خواهد بود، ادامه داد: سهمیه بنزین تمامی آژانس‌های درون و برون شهری و خودروهایی که کار‌های عمومی انجام می‌دهند به همراه ما به التفاوت آن‌ها تا پنجشنبه اختصاص می‌یابد.

افضلی نیا، گفت: سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ صنعت، معدن و تجارت، آماده دریافت گزارش‌های مردمی درباره افزایش قیمت‌هاست.

او عنوان کرد: ۹۰ درصد حمل و نقل میوه و تره‌بار استان بوشهر به وسیله خودرو‌هایی انجام می‌گیرد که سهمیه بنزین برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است، درخواست‌هایی برای اختصاص سهمیه بنزین به این خودرو‌ها، داده شده است که امیدواریم تا هفته آینده این مشکل برطرف شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر افزود: تاکید بیشتر ما بر روی تاکسی‌های تلفنی است زیرا تاکسی‌های شهری در تعیین قیمت از آن‌ها تاثیر می‌پذیرند.

افضلی نیا گفت: تاکنون ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی که بدون مجوز، قیمت را افزایش داده بودند در تعزیرات حکومتی تشکیل و بلافاصله به آن‌ها رسیدگی شد.

انتهای پیام/م

سامانه ۱۲۴ و ۱۳۵ آماده دریافت گزارش‌های مردمی در خصوص افزایش قیمت‌ها

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر