کد خبر: ۷۱۴۴۱۵۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
کد خبر : ۷۱۴۴۱۵۴
گروه : سمنان » سمنان
مدیرکل راهداری استان خبر داد؛

احسان منصور کیایی گفت: ۱۲ هزار تن شن و ماسه و سه هزار تن نمک برای بازگشایی جاده‌های برف‌گیر سمنان خریداری شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، احسان منصور کیایی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان گفت: ۱۲ هزار تن شن و ماسه و سه هزار تن نمک برای جلوگیری از لغزندگی جاده و بازگشایی جاده‌های برف گیر استان سمنان در فصل‌های سرد سال خریداری شد.

او افزود: طرح نمک و ماسه‌پاشی برای بازگشایی راه‌های برف‌گیر استان با توجه به بارش برف و کولاک از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سمنان در دستور کار قرار دارد.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان بدون اشاره به میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای بازسازی ماشین آلات راهداری استان سمنان در سالجاری، گفت: اعتبار‌های خوبی برای رفع مشکلات زیرساختی برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به هموطنان در این بخش تخصیص یافت.

احسان منصور کیایی ادامه داد: بیشتر ماشین آلات راهداری در استان نیازمند بازسازی است و فشار‌های خارجی و مشکلات اقتصادی مانع جدی در نوسازی ناوگان راهداری کشور شده است.

او تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و کمبود اعتبارها، اما با بازسازی ۱۰۰ ماشین آلات راهداری استان برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به هموطنان در فصل‌های سرد سال اقدام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان خاطر نشان کرد: کارکنان این اداره کل به بیش از ۵۰ خودرو در راه مانده در جاده‌های برف‌گیر استان خدمات‌رسانی کردند.

براساس گزارش هواشناسی، ناپایداری‌های جوی در نقاط مختلف استان با فعالیت سامانه جوی تا آخر هفته جاری ادامه دارد.

استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و بیش از یکهزار هزار کیلومتر راه روستایی دارد.

انتهای پیام / م

بازسازی ۱۰۰ ماشین آلات راهداری استان برای خدمات‌رسانی به هموطنان در فصل سرما در استان سمنان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر