کد خبر: ۷۱۴۴۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
کد خبر : ۷۱۴۴۴۰۵

عضو جدید کمیته داوران فدراسیون فوتبال به بحث مطرح شدن تخلف در انتخابش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته با معرفی هدایت ممبینی، رئیس کمیته داوران و تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، اسماعیل صفیری، حسین نیرویار، علیرضا کهوری، حیدر شکور و نادره درودیان به عنوان اعضای جدید این کمیته انتخاب شدند.

پس از این امر یکی از رسانه‌ها انتخاب نادره درودیان، رئیس دپارتمان بانوان فدراسیون فوتبال را خلاف آئین نامه دانسته و اعلام کرد با توجه به اینکه او با وجود فعالیت در بخش داوری جزء داوران ملی یا بین المللی بازنشسته کشورمان نبوده است انتصابش به عنوان عضو جدید کمیته داوران مخالف بند بند ۳ ماده ۴ آیین‌نامه کمیته داوران است.


بیشتر بخوانید: اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام شدند


برای پیگیری این موضوع با درودیان گفت‌وگو کردیم که او اظهار داشت: من طبق پیشنهاد هدایت الله ممبینی، رئیس کمیته داوران موافقت لیلا صوفی زاده، نایب رئیس بانوان فدراسیون و موافقت اعضای هیئت رئیسه برای عضویت در کمیته داوران انتخاب شدم و این موضوع قانونی است. سوابق و مدارک من هم برای حضور در کمیته داوران بررسی و تائید شده است. به همین دلیل مشکلی برای عضویت در کمیته داوران ندارم. ۱۹ سال داور فوتبال و فوتسال بودم و همچنین به عنوان مدرس فعالیت کرده ام.

او افزود: نمی‌دانم این شائبات چگونه مطرح می‌شود، اما من داور ملی بوده ام. اولین داور بانوی ایرانی بودم که سال ۱۳۸۴ رقابت‌های فوتبال غرب آسیا را در اردن سوت زدم. سابقه داوری ام در فوتسال و فوتبال ایران مشخص است. به عنوان مسئول دپارتمان بانوان فدراسیون با فوتبالیست و فوتسالیست‌های خانم در ارتباط بودم و انشالله بتوانم در کمیته داوران هم منشا اثر باشم. به هر حال اگر حضور من در این کمیته خلاف آئین نامه و مقررات بود، رئیس کمیته داوران و اعضای هیئت رئیسه با این امر مخالفت می‌کردند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فدراسیون فوتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر