کد خبر: ۷۱۴۴۴۲۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
کد خبر : ۷۱۴۴۴۲۶
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: نماز جماعت به صورت باشکوه در مساجد استان اردبیل برگزار شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی مدیران و روسای ادارات تبلیغات اسلامی اردبیل خواستار برگزاری نماز جماعت شد و گفت: باید تدابیری اندیشده شود تا برگزاری نماز جماعت به صورت باشکوه در مساجد انجام شود.

او اظهار داشت: در حال حاضر یکی از مشکلات حوزه فرهنگ عدم تخصصی به این حوزه است که باد نگاه تخصصی را در این حوزه مبنای کار قرار دهیم.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات حوزه فرهنگ این است که برای شرایط متقابل فرهنگی نرم‌افزاری تهیه نشده و نیاز است در این زمینه اقدامات اساسی انجام شود.

عاملی با اشاره به حضور مدیریت جدید در تبلیغات اسلامی اردبیل اظهار کرد: حجت‌الاسلام جعفرزاده فرزندی شایسته و باسابقه در حوزه فرهنگی و فعال در حوزه علمیه خواهران بوده است که بی‌شک انتظار می‌رود اقداماتی شایسته در حوزه تبلیغات اسلامی انجام داده شود.

او بیان کرد: مدیران در تبلیغات اسلامی باید ایده و خلاقیت داشته باشند و قدرت خلاقیت در این سازمان اولویت اساسی باشد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با اشاره به این که باید از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان باید در راستای تربیت فرزندان استفاده شود گفت: خانواده‌ها تشنه این امر هستند و باید از این ظرفیت به نحو مناسب استفاده شود.

عاملی با اشاره اهمیت زکات افزود: زکات یک فریضه الهی است که باید به فرهنگ‌سازی پرداخت زکات در جامعه پرداخته شود تا این امر به جایگاه واقعی برسد.

او گفت: باید نگاه تخصصی به حوزه فرهنگ اولویت باشد چرا که یکی از مشکلات در این حوزه در کشورمان عدم تخصص محوری در اجرای برنامه‌ها است.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: یکی از برنامه‌ها باید آسیب‌شناسی در حوزه فرهنگ باشد و در این زمینه از ظرفیت اقشار مختلف استفاده شود تا آسیب‌های اقشار فرهنگی احصا و راهکار مناسب در این زمینه ارائه شود.

عاملی از راه‌اندازی اتاق فکر برای تبلیغات اسلامی و اهمیت تاثیرگذاری آن را اولویت‌دار برشمرد و بیان کرد: تبلیغات اسلامی باید در این زمینه پیشگام باشد.

انتهای پیام/ح

باید به فرهنگ‌سازی پرداخت زکات در جامعه پرداخته شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر