کد خبر: ۷۱۴۴۵۸۲
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
کد خبر : ۷۱۴۴۵۸۲
گروه : سمنان » سمنان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان خبر داد؛

حجت‌الاسلام قندهاری گفت: راهپیمایی مردم انقلابی و ولایتمدار استان سمنان در محکومیت اغتشاشات اخیر در شاهرود و سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، حجت‌الاسلام قندهاری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان در نشست خبری خود گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده راهپیمایی مردمی در شاهرود در روز پنج‌شنبه سی‌ام آبان ماه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از ساعت گل به سمت میدان آزادی این شهرستان برگزار می‌شود.

او با اشاره به اینکه راهپیمایی مردم سمنان در محکومیت اغتشاشات اخیر در روز شنبه دوم آذرماه برگزار می‌شود عنوان کرد: این راهپیمایی ساعت ۱۰ صبح از میدان مشاهیر به سمت میدان سعدی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان بیان داشت: مردم انقلابی و ولایتمدار استان سمنان بار دیگر به میدان می‌آیند تا تجدیدعهد و پیمانی دوباره با، ولی امر زمان خود امام خامنه‌ای ببندند و از سخنان و بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب حمایت خود را اعلام کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و فتنه گران بکوبند.

حجت‌الاسلام قندهاری تصریح کرد: مردم این استان با برگزاری این راهپیمایی با صدایی رسا به معاندان و اغتشاشگران و فتنه گران خواهند گفت که حامی اقتدار، عزت و امنیت کشورشان هستند به احدی اجازه نمی‌دهند این امنیت و آسایش را در جامعه خدشه‌دار کنند.

او ضمن دعوت از عموم مردم استان سمنان برای حضور حماسی و حداکثری در این راهپیمایی تصریح کرد: در حال حاضر راهپیمایی فقط در شهرستان‌های سمنان و شاهرود برگزار می‌شود و در صورت تغییر در برنامه‌ها و برگزاری راهپیمایی در دیگر شهر‌ها اطلاع‌رسانی عمومی خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان خطاب به دشمنان این انقلاب و نظام گفت: مردم هرگز پشت انقلاب را خالی نخواهند کرد و دست از دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنخواهند داشت.

انتهای پیام / ر

جزئیات راهپیمایی مردم انقلابی استان سمنان در محکومیت اغتشاشات اخیر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر