کد خبر: ۷۱۴۴۸۹۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
کد خبر : ۷۱۴۴۸۹۴
گروه : همدان » همدان

فرمانده انتظامی استان همدان دشمنان بدنبال آشوبگری هستند باید مراقب فتنه گری آنان باشیم.

مراقب فتنه گری دشمنان باشیم /کشف ۱۵۰ میلیارد تومان کالای قاچاقکامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،با بیان اینکه آشوبگران در وقایع اخیر کشور دنبال فتنه‌گری بودند گفت: باید مراقب دست‌های پشت پرده دشمنان باشیم چرا که آشوبگری سنخیتی با اعتراض به حق و پیگیری مطالبات از راه قانونی ندارد.

او با بیان اینکه امسال در حوزه مبارزه با فساد اقتصادی به ارزش بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شده است گفت: یکی از ماموریت‌های ما مبارزه با ناهنجاری‌ها در راستای اجرای سبک زندگی اسلامی است.

کامرانی صالح با بیان اینکه نقش پلیس در خط مقدم مبارزه با ترویج سبک زندگی غربی است افزود: پلیسی را دنبال می‌کنیم که بتواند در تراز اسلامی در تمام حوزه‌ها منویات مقام معظم رهبری را تحقق بخشد که البته مهمتر از همه آن‌ها موضوع امنیت است.

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه امروز دشمنان جنگ خود را در حوزه روانی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در عملیات جنگ نرم قرار داده‌اند بیان کرد: شعار پلیس جامعه‌محور در حوزه جنگ نرم و مقابله با توطئه‌های دشمنان است و البته بصیرت ،هوشیاری ، همراهی و همگامی و ارتباط تنیده پلیس با مردم در لایه‌های مختلف می‌تواند نقش‌آفرین باشد.

او با بیان اینکه در جامعه‌ای که امنیت نباشد هیچ چیز محقق نخواهد شد تاکید کرد: در اتفاقات اخیر که مثل فتنه سال ۹۶، ۸۸ و ۷۸ است، دست‌هایی دخالت دارند که هدف آن‌ها به حاشیه بردن مطالبات مردم و ایجاد آشوب در کشور است.

کامرانی‌صالح با اشاره به اینکه اینجا بصیر بودن مردم و همراهی نکردن با دشمنان نقش موثری خواهد داشت افزود: برای نمونه در یکی از استان‌ها اراذل و اوباشی دستگیر شده‌اند که به آن‌ها ۳۰۰ هزار تومان می‌دادند آتش‌سوزی انجام دهند و بعد که کار انجام می‌شد ۳۰۰ هزار تومان دیگر نیز پرداخت می‌کردند.

این مسئول با تاکید به اینکه باید هوشیار بود تا مطالبات به حق مردم مورد سوء استفاده آشوبگران قرار نگیرد گفت: امروز گوش به فرمان رهبر بصیر انقلاب اسلامی هستیم و امیدوارم همه این گردنه‌ها را به سلامت پشت سر بگذاریم.
انتهای پیام/ج

از ابتدای امسال تاکنون ۱۵۰ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شده است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر