کد خبر: ۷۱۴۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
کد خبر : ۷۱۴۵۴۹۹

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت : اغتشاشگران در حوادث اخیر به مکان‌های مورد نیاز مردم آسیب رساندند که سردمداران این قائله باید منتظر مجازات‌های سنگینی باشند.

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در دفتر نماینده، ولی فقیه در استان، گفت : با فرامین رهبری و انسجام نیرو‌های انتظامی، امنیتی و همکاری دستگاه قضایی، قائله اغتشاشگران با قدرت جمع شد.

او گفت : مردم به تعبیر رهبر معظم انقلاب ناراحت هستند و نگرانی دارند و تکلیف کردند که دولت نگرانی مردم را رفع کند که دنبال می‌شود.

او با اشاره به اینکه بستری ایجاد شد که عده‌ای فکر کردند که می‌توانند امیال خود را اجرا کنند، گفت: در این حوادث مکان‌هایی آسیب دید که مورد نیاز مردم بود مثلا آتش‌نشانی و اورژانس و این نشان می‌داد که معرکه گردان‌ها از مردم نبودند و سریع مردم از آن‌ها جدا شدند.

او گفت: برخی افرادی که به مراکز نظامی حمله کردند از اعضای گروه‌های تکفیری بودند و همچنین با تعدادی کشته‌سازی روبرو بوده ایم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه افزود: بسیاری از اغتشاشگران با گروهک‌ها مرتبط بوده‌اند و در آینده به مردم اطلاع داده خواهد شد که چه کسانی به دنبال اخلال بوده اند.

الهی تبار افزود: در این جور قضایا جوانان با هیجان وارد می‌شوند و نقش خانواده‌ها بسیار مهم است چرا که در صورت دستگیری، جرم آن‌ها اتهام در اخلال نظم عمومی است و زندگی‌شان با آسیب روبرو خواهد بود و از این رو

خانواده‌ها مواظب فرزندان خود باشند و اجازه حضورشان را در این جریانات را ندهند.

او گفت: با فرامین رهبری و انسجام در مقابله با اشرار نیروی انتظامی و امنیتی و همکاری دستگاه قضایی با قدرت قائله را جمع کردند و سردمدار این قائله‌ها باید به دنبال مجازات‌های سنگینی باشند .

 

 

انتهای پیام/د

با فرامین رهبری قائله اغتشاشگران با قدرت جمع شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر