کد خبر: ۷۱۴۵۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲
کد خبر : ۷۱۴۵۵۹۶
کاندیدای فدراسیون والیبال:

رشیدی: این که شخصی سال‌ها در فدراسیون بوده و تمام برنامه هایش را پیاده کرده، بخواهد بار دیگر به والیبال برگردد، موجب وهن والیبال و ورزش کشور ما است.

محمدرضا رشیدی کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال در گفت و گو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،  در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال اظهار داشت: به اعتقاد من نوع برگزاری انتخابات به این پرسش که انتخابات چگونه برگزار شد، پاسخ کافی و مناسبی می‌دهد. نگاهی که به برگزاری انتخابات داریم نشان می‌دهد که انتخابات در چه سطح و ترازی انجام شده است. به اعتقاد من اگر چیدمان و برگزاری انتخابات به این ترتیب باشد که تمام یک مجموعه انتظار نتیجه‌ای که رقم می‌خورد را داشته باشند، نمی‌توانیم نام چنین ساز و کاری را انتخابات بگذاریم، زیرا بیشتر شبیه انتصاب است.


بیشتر بخوانید: والیبال ایران در زمان داورزنی به دنیا معرفی شد/ حفظ شرایط خوب سخت است


کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال با انتقاد از بازگشت داورزنی به این فدراسیون گفت: این که شخصی که سال‌ها در فدراسیون بوده و تمام برنامه هایش را پیاده کرده، بخواهد بار دیگر به والیبال برگردد، موجب وهن والیبال و ورزش کشور ما است. چنین اتفاقی نشان می‌دهد که گرفتار قحط الرجال شدیم و والیبال از مدیریت قوی تهی شده است. این که شخصی مدارج بالاتر را طی کرده و می‌خواهد دوباره به فدراسیون برگردد، زیبنده والیبال ما نیست.  نمی‌خواهم خیلی به این مسائل بپردازم، اما به اعتقاد من باید به نفرات جدید فرصت داده شود تا بتوانند خودشان را مطرح کنند و توانایی هایشان را نشان دهند.

رشیدی افزود: درباره وضعیت کنونی والیبال ایران باید با مدیرانی که بودند و کنار رفتند، صحبت شود تا مشخص شود آن‌ها می‌توانستند قدمی بردارند و این کار را انجام ندادند یا وضعیتی بوده که نتوانستند کاری کنند. اگر با کسانی که قبلا در  راس کار بودند، صحبت کنیم مسلما نتایج بهتری دستمان می‌آید. به این دلیل این را می‌گویم که با آن‌ها صحبت کردم. به اعتقاد من برای آن‌ها شرایطی فراهم نشد تا بتوانند برنامه ها، خلاقیت‌ها و تفکراتشان را در والیبال پیاده کنند. اگر چنین اتفاقی بیفتد یک انرژی مضاعفی به والیبال تزریق می‌شود.


بیشتر بخوانید: حمیدی: امیدوارم با حضور داورزنی فدراسیون والیبال ساختار بهتری پیدا کند


او با بیان این که برای مشارکت کنندگان در انتخابات فدراسیون والیبال منافع شخصی اولویت داشته عنوان کرد:  شخصی که نزدیک به ۱۲ سال در فدراسیون بوده، دیگر چه برنامه و خلاقیتی برای ارائه کردن دارد؟ بعد همین افراد می‌گویند فلان کار را می‌کنیم. خب چرا همین کار‌ها را وقتی رئیس بودید انجام ندادید؟ من فکر می‌کنم دوستانی که در مجمع بودند، ارزیابی دقیقی از مدیریت‌ها نداشتند و پیش از آن که آرای شان براساس منافع والیبال باشد، براساس منافع فردی آن‌ها بوده است.  

انتهای پیام/ 

انتقاد یکی از کاندید‌های ریاست فدراسیون والیبال از نحوه برگزاری انتخابات فدراسیون 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر