کد خبر: ۷۱۴۵۶۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
کد خبر : ۷۱۴۵۶۱۳

پیشکسوت والیبال گفت: آرایی که امروز اهالی والیبال به صندوق انداختند، نشان دهنده این است که آن‌ها مطالباتی دارند و باید به آن رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بهنام محمودی کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال اظهار داشت: به داورزنی تبریک می‌گویم و امیدوارم که موفق باشد. به خانواده والیبال نیز تبریک ویژه تری می‌گویم. خوشحالم که به نمایندگی از جامعه بازیکنان و پیشکسوتان در این مجمع حضور داشتم. آرایی که امروز اهالی والیبال به صندوق انداختند، نشان دهنده این است که آن‌ها مطالباتی دارند و باید به آن رسیدگی شود. در این شرایط نیاز داریم که بتوانیم با یکدیگر تعامل خوبی برقرار کنیم و  دغدغه‌هایی که وجود دارد را بشنویم. والیبال به ورزشی محبوب در میان مردم ما تبدیل شده و با فوتبال برابری می‌کند.


بیشتر بخوانید: شخصی که ۱۲ سال رئیس بوده دیگر چه برنامه‌ای برای عملی کردن دارد؟


محمودی افزود: مجمع انتخاباتی امروز به پایان رسید. از حالا باید تلاش و برنامه ریزی کنیم تا در ۴ سال آینده والیبال ما به جایگاه بهتری برسد. به اعتقاد من با برنامه ریزی، استعدادیابی، فعال کردن کمیته‌ها و هیئت‌ها می‌توانیم به موفقیت برسیم، اما لازمه رسیدن به موفقیت همدلی و کار زیاد است.  همچنین از کسانی که در مجمع امروز به من رای دادند، تشکر می‌کنم. قطعا داورزنی مطالبات آن‌ها را می‌داند و این را هم می‌داند که در آینده باید پاسخگو باشد.  

پیشکسوت تیم ملی کشورمان عنوان کرد: همیشه گفتم که تا آخر کنار والیبال می‌مانم، چه پُستی به من بدهند و چه پُستی ندهند. من به دنبال پست و مقام نیستم و فقط می‌خواهم به والیبال کمک کنم. در سال‌های اخیر همیشه کنار والیبال بودم و این عنوان‌ها گذرا هستند، اما ما تا آخر در کنار والیبال خواهیم ماند.


بیشتر بخوانید: افشاردوست: خوشحال فدراسیون والیبال رئیس دار شد/ داورزنی بهتر از من در والیبال کار می‌کند


کاندیدای هدایت فدراسیون والیبال در خصوص اتفاقاتی که در راه تایید صلاحیت او رخ داد گفت: نباید خیلی به حواشی بپردازیم. از وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک که این مشکل را پیگیری کردند تا برطرف شود، تشکر می‌کنم.  

انتهای پیام/ 

اظهارات بهنام محمودی پس از مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر