کد خبر: ۷۱۴۶۱۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
کد خبر : ۷۱۴۶۱۶۷

مدیرکل بنیادمسکن لرستان از تعمیر ۱۰۰ درصدی واحد‌های سیل‌زده در استان خبرداد.

رضایی مدیرکل بنیادمسکن لرستان در گفتگو خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،گفت: پیشرفت فیزیکی واحد‌های احداثی در مناطق سیل زده استان ۶۰ درصد و واحد‌های تعمیری ۱۰۰ درصد است.

او افزود: تا امرور اقدامات خوبی در روند بازسازی وارزیابی وبررسی ۱۹۶۹ روستا انجام شده است که ۴۶ هزارو ۶۶۹ واحد در شهر‌ها وروستا‌های استان بررسی وارزیابی آن‌ها انجام شده است که از این تعداد ۴۸ هزار فقره برای انواع تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده اند که از این تعداد هم ۱۲ هزارو ۵۸ فقره آن‌ها احداثی است.

او ادامه داد: ۱۹ هزارو ۴۸۲ واحد تعمیراتی داریم و ۱۶ هزارو ۶۲۲ معیشتی است ودر بحث زهمکاری بسیار خوب بانک‌ها باعث شد که ۴۳ هزار و ۸۰ واحد عقدقرارداد انجام شده است و ۴۲ هزار پرداختی داریم.

او اظهارداشت:در بحث پیشرفت فیزیکی کار‌های صورت گرفته حدود ۱۱ هزارو ۶۴۰ واحد تاکنون آواربرداری انجام شده است وفنداسیون ۱۰ هزارو ۱۰۰ واحد هم اجرا شده است وحدود ۸ هزارو ۵۰۰ اسکلت نصب شده است و ۶ هزار واحد دیوار چینی انجام شده است و ۶ هزارو ۴۰۰ واحد سقف شان اجراشده است که ۲ هزارو ۵۰۰ واحد به مرحله گچ وخاک وبهره برداری هستند.

او ادامه داد: واحد‌های تعمیری ۱۸ هزارو ۵۴۹ واحد هستند که تعمیراتشان شروع شده است وخوشبختانه ۱۸ هزارو ۴۱۴ فقره آن به بهره برداری رسیده است وتکمیل وتحویل متقاضیان شده است.

رضایی گفت:۲۲۰ میلیارد تومان از بلاعوض‌هایی که مربوط به خانوارهابوده است از طریق واحد ذیحسابی به مردم تحویل داده شده است ودر کنار ساخت وساز واریز می‌شود.

انتهای پیام/م

تعمیر ۱۰۰ درصدی واحد‌های سیل‌زده

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
اخند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
حالا كه اينترنت قطعه بگين 200 درصد
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر