کد خبر: ۷۱۴۶۲۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
کد خبر : ۷۱۴۶۲۷۷

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت:سنگر‌های کلیدی جهان را با تفکر بسیجی فتح خواهیم کرد.

تحقق بخشی به روحیه و مدیریت جهادی یکی از مهمترین اهداف تشکیل بسیج استبه گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی صبح پنجشنبه در دیدار جمعی از بسیجیان با آیت الله علما، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: امروز تمام بسیجیان که نماد و نمود دریای بیکران بسیج است جمع شدیم که در حضور نماینده، ولی فقیه در استان با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب پیمان مجدد ببندیم و اعلام کنیم در این راه تا پای جان ایستاده ایم.

او افزود: اولین روز از هفته بسیج _یادگار امام راحل_ با عنوان «بسیج، مقاومت، ایثار و شهادت» نام گرفته است که این عنوان رمز پیروزی ما در چهل ساله انقلاب بوده است حضور با صلابت بابصیرت و اگاهانه مردم در تمام صحنه‌هایی که نظام و انقلاب به وجود آن‌ها نیاز داشته نشانه ایثارگری است و این موضوع بستر پیروزی در برابر تجاوز جهان استکبار محسوب می‌شود.

سردار ریحانی با اشاره به مصادف شدن چهلمین سال تشکیل بسیج با صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب، گفت: یقینا این بیانیه در موفقیت‌های بسیج بسیار موثر خواهد بود  امام راحل دنیا را تکان داد، دین را زنده کرد و نگاه و تحلیل جدیدی از دین اسلام به جهان ارائه کرد. تحلیل‌های جدیدی که امروز از دین بر علیه ظالم داریم بر اساس دیدگاه‌های امام شکل گرفت.

او  گفت: بسیج برگرفته از یک الهام و تفکر پیامبرگونه برای دفاع از انقلاب و صدور تفکر انقلابی بود امروز این تفکر و ادبیات انقلابی است که در مقابل ظلم ایستاده و سنگر‌های کلیدی دنیا را با آن فتح خواهیم کرد.

سردار ریحانی، حفاظت و حراست از این تفکر انقلابی در کشور، مردمی کردن امنیت، روشنگری و بصیرت افزایی و تشکیل هسته‌های مقاومت در سطح منطقه را از اهداف بسیج بیان کرد و گفت: تحقق بخشی به روحیه و مدیریت جهادی یکی از مهمترین اهداف تشکیل بسیج است که می‌تواند بخش عظیمی از تحریم‌های دشمنان را خنثی کند و بر اساس این فرهنگ و تفکر موفق شدیم تمام راهبرد‌های دشمن را با شکست مواجه کرده و ناکام کنیم این جرات و جسارت را مدیون امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستیم.

 

انتهای پیام/ز

 

بسیج برگرفته از یک الهام و تفکر پیامبرگونه برای دفاع از انقلاب است

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر