راه اندازی کلینیک ویژه ایثارگران و جانبازان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با راه اندازی کلینیک ویژه ایثارگران و جانبازان خدمات درمانی بهتر ومطلوب تری به این عزیزان در استان ارائه خواهد شد.

راه اندازی کلینیک ویژه ایثارگران و جانبازانبه گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمودرضا مرادی در نشستی که بدین منظور با حضور مدیر کل بنیاد شهید و جمعی از مسئولان مربوطه در دفتر ریاست دانشگاه صورت گرفت ضمن اشاره به رشادت‌های جانبازان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس گفت: ارائه خدمات درمانی به ایثارگران در استان کرمانشاه باید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

او افزود:با توجه به مکانی که از سوی اداره کل بنیاد شهید استان برای این کلینیک در نظر گرفته شده است، با بهره گیری از ظرفیت‌های دانشگاه امکانات لازم را برای راه اندازی این کلینیک فراهم می‌کنیم.

 مدیر کل بنیاد شهید کرمانشاه نیز با اشاره به رسالت بنیاد شهید در خدمت به ایثارگران استان گفت: ایثارگران سهم خود را برای اعتلای کشور پرداخته اند و مسئولان نیز باید تمام تلاش خود را برای خدمت به ایثارگران و خانواده معظم شهدا به کار گیرند.

حجت الاسلام عسگری تعداد جانبازان استان را ۹ هزار و ۶۱۶ نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد ۳۵۰ نفر جانباز بالای ۷۰ درصد و ۲ هزار و ۱۶۳ نفر نیز جانباز شیمیایی هستند.

او گفت: کلینیک ویژه جانبازان با نگاه تسهیل در اقدامات درمانی مورد نیاز آن‌ها و با عنایت ویژه‌ای که رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به حوزه درمانی جانبازان و ایثارگران دارد راه اندازی خواهد شد ومی تواند موجب ارائه خدمات مطلوب تری برای ایثار گران استان شود.

در این نشست همچنین، وضعیت قرار داد بیمه تکمیلی ایثار گران با بیمارستان‌های دولتی و داروخانه‌ها بررسی شد و مقرر گردید از این پس قرار داد بیمه‌ای به صورت متمرکز بسته شود و بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها ملزم به ارائه خدمات بیمه‌ای به ایثارگران هستند.

انتهای  پیام/ز

 

ایثارگران سهم خود را برای اعتلای کشور پرداختند

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار