کد خبر: ۷۱۵۳۶۹۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
کد خبر : ۷۱۵۳۶۹۸
رحمانی در گفت و گو باباشگاه خبرنگاران جوان:

رئیس اورژانس آذربایجان شرقی گفت: با توزیع وسایل گرمایشی برقی میزان مصدومیت با گاز مونواکسید کربن به صفر رسیده است.

زلزلهفرزاد رحمانی رئیس اورژانس آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آخرین وضعیت بهداشتی – درمانی مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: در حال حاضر تیم‌های بهداشت محیط و سلامت روان به صورت شبانه‌روز مشغول به سرکشی به مصدومان و خانواده‌های ساکن در مناطق زلزله زده هستند و بسته‌های خدمتی به صورت رایگان در اختیار افراد مبتلا به اختلالات روحی و روانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز قرار می گیرد.

او ادامه داد: از بین ۲۲ مصدوم حادثه دیده زلزله همگی از بیمارستان برکت امام خمینی شهرستان میانه ترخیص شده اند و با توزیع بخاری‌های برقی هیچ مورد مسمومیت با گاز مونواکسید کربن گزارش نشده است.

رئیس اورژانس آذربایجان شرقی تأکید کرد: مراقبت‌های ویژه از مادران باردار، افراد سالمند و کودکان زیر ۵ سال به صورت شبانه‌روز به وسیله تیم‌های معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز انجام می‌گیرد و هیچ کمبودی در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی وجود ندارد.

او گفت: اوضاع مناطق زلزله زده از نظر شیوع و بروز بیماری‌های واگیر و غیرواگیر تحت کنترل است و پسماند‌ها با همکاری شهرداری به خوبی  دفن می شود.


بیشتر بخوانید: کنترل دقیق سلامتی آب شرب تانکر‌های موجود در مناطق زلزله زده


رحمانی یادآوری کرد: تزریق واکسن آنفلوآنزا در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی انجام شده است و هیچ مشکل یا کمبودی در زمینه واکسن آنفلوآنزا در منطقه وجود ندارد.
انتهای پیام/

آخرین جزئیات از وضعیت مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر