کد خبر: ۷۱۵۸۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
کد خبر : ۷۱۵۸۵۰۰

داریوش فرضیایی در واکنش به ویدئوی کودک آزاری روز گذشته، پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

عموپورنگبه گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی از  کودک‌آزاری چند جوان که از روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد، با بازتاب گسترده کاربران همراه بود. بسیاری از هنرمندان و چهره های معروف پست‌های اعتراضی را در صفحات شخصی خود منتشر کردند.

داریوش فرضیایی مجری معروف برنامه‌های کودک و نوجوان نیز در واکنش به این حرکت غیرانسانی پستی را در صفحه اینستاگرام منتشر کرده و نوشت:

کودک آزار روانی دیروز توسط پلیس دستگیر شد، اما به نظر شما این ختم ماجراست..! اینکه پس از انتشار فیلم چند نفر واکنش دادند و حتی سرپرستی و خرج زندگی و تحصیل و تمکن مالی این کودک را به عهده گرفتن!
این کودک بیچاره بواسطه نشر این فیلم شناخته شد و توانستند مجرم رو پیدا کنند، اما کودکان دیگر چی! در روز چند تا کودک نظیر همین بچه‌های معصوم را در خیابان‌ها می‌بینیم که یا سر در زباله‌ها دارند یا سر چهارراه شیشه ماشین پاک می‌کنن، یا کنار پیاده رو نشسته و دستفروشی می‌کنن؟  فاجعه خیلی عمیق تراز این حرف‌هاست. دوستان، چرا که امکان دارد خیلی از آن‌ها مورد تجاوز یا سو‌ءاستفاده‌های خطرناک دیگر هم قرار گرفته باشند که بنا به ترس و وحشت از آبرو نمی‌توانند بر زبان بیاورند.

آیا وقت آن نرسیده که فکری اساسی برای این معضل اجتماعی داشته باشیم؟! این بچه‌ها همین جا به دنیا آمده‌اند از کره ماه که نیاوردنشان؟! کدام سازمان یا نهادی باید چنین مسئله‌ای رو پیگیری یا مدیریت کند؟ ترا بخدا جدی بگیرید و پشت گوش نندازید، شما و ما مسئول آینده همه این کودکانیم. این روز‌ها که هر کسی بر طبل خود می‌نوازد و دم از انسان دوستی و انسانیت می‌زنند بهتر است کمی هم به داد این بچه‌های معصوم برسند که فردا هر کدام میتوانند با غفلت و کم کاری ما تبدیل به یک انسان تبهکار یا جنایتکار شوند، لذا مثل همیشه فقط صورت مسئله را پاک نکنیم ... 
پی نوشت:
عکس تزیینی است ..

عموپورنگ

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر