کد خبر: ۷۱۵۹۳۶۲
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
کد خبر : ۷۱۵۹۳۶۲
گروه : یزد » یزد
دبیر ستاد انتخابات استان یزد خبر داد؛

دبیر ستاد انتخابات استان یزد از ثبت نام نهایی ۲۵ نفر در حوزه انتخابیه استان یزد در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، سید مهدی طلائی مقدم دبیر ستاد انتخابات استان یزد  در دومین نشست خبری با خبرنگاران استان، گفت: در حوزه انتخابیه استان یزد ۲۵ نفر به صورت نهایی ثبت‌نام کرده‌اند و ۵ نفر نیز در حال ثبت نام هستند.

او افزود: از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و ندوشن ۱۴ نفر ثبت‌نام کرده‌اند و ۴ نفر در حال ثبت نام هستند، از حوزه انتخابیه تفت و میبد ثبت نام ۵ نفر نهایی شده، در حوزه اردکان یک نفر ثبت نام کرده و یک نفر نیز در حال ثبت نام است و در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد ۵ نفر ثبت نام کرد‌ه اند.

طلائی مقدم افزود: از این تعداد، مقطع تحصیلی یک نفر کارشناسی، ۱۹ نفر کارشناسی ارشد، چهار نفر دکترا می‌باشد و یک داوطلب نیز دارای تحصیلات حوزوی است.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری تصریح کرد: از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر و ندوشن یک نفر داوطلب خانم ثبت نام کرده است و مابقی افراد در حوزه‌های انتخابیه سطح استان یزد را آقایان تشکیل می‌دهند.

او گفت: این امکان وجود دارد که هر کدام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از تایید صلاحیت، حوزه انتخابیه خود را تغییر دهند، اما برای کاندیدا شدن در حوزه جدید بررسی‌های مجدد صورت می‌گیرد تا فرد مورد نظر در آن حوزه انتخابیه دارای سوء شهرت نباشد و مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات قرار نگیرد.

طلائی مقدم افزود: ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا روز ۱۶ آذرماه ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ برای ثبت‌نام به ستاد انتخابات وزارت کشور، سفارت‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور و فرمانداری‌های مرکز چهار حوزه انتخابیه در سطح استان مراجعه کنند.

انتهای پیام/ی

۲۵ نفر در حوزه انتخابیه استان یزد ثبت نام کردند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر