کد خبر: ۷۱۵۹۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
کد خبر : ۷۱۵۹۴۳۰

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: پرونده تخلفاتی برای یکی از شرکت‌های معتبر توزیع گاز مایع از حیث گرانفروشی و کم فروشی در شعبه تجدیدنظر در حال رسیدگی است که بزودی رای آن صادر خواهد شد.

پرونده تخلفاتی برای یکی از شرکت‌های معتبر توزیع گاز مایع در زاهدانحیدر میرزایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت:  در حال حاضر بیشترین گزارش‌ها و شکایات شهروندان از نحوه توزیع گاز مایع در استان خصوصاً مرکز استان است که شخصاً امروز با حضور در ایستگاه‌های توزیع سیلندر و شرکت‌های عرضه کننده گاز مایع موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

حیدر میرزایی افزود: تحویل سیلندر درب منزل شهروندان از مطالبات به حق مردم است که با حضور دادستانی، نیروی انتظامی و سازمان‌های متولی از جمله صنعت معدن و تجارت و استاندارد بدنبال تقویت و تحقق کامل آن خواهیم بود.

او تصریح کرد: هزینه حمل تا درب منزل در قیمت نهایی سیلندر پیش بینی شده است و شهروند زمانیکه ۷ هزار و ۸۰۰ تومان برای هر عدد سیلندر ۱۱ کیلویی پرداخت می‌کند باید شرکت عرضه کننده، سیلندر را درب منزل تحویل دهد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در ادامه گفت: مجهز شدن شرکت‌های عرضه کننده گاز مایع به دستگاه کارت خوان نیز از موارد مهم و ضروری است که باید هرچه سریعتر محقق گردد.

او در ادامه گفت: برخی سودجویی‌ها و سهل انگاری‌ها وجود دارد و عده‌ای در این میان اقدام به دلالی می‌کنند که با جدیت به این اشخاص هشدار خواهیم داد که با برخورد تعزیرات حکومتی روبرو خواهند شد.

میرزایی در ادامه افزود: پرونده تخلفاتی برای یکی از شرکت‌های معتبر توزیع گاز مایع در تعزیرات حکومتی از حیث گرانفروشی و کم فروشی در شعبه تجدیدنظر در حال رسیدگی است که بزودی رأی آن صادر خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در پایان گفت: وظیفه اصلی تعزیرات حکومتی رسیدگی به پرونده‌های متشکله از سوی ضابطین می‌باشد، اما به درخواست شهروندان با حضور میدانی و مستقیم در جهت رفع این مشکل که سال‌ها در فصل سرما گریبانگیر مردم این استان شده است اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر