کد خبر: ۷۱۶۰۱۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
کد خبر : ۷۱۶۰۱۹۹

 موهبتی معاون امور جوانان هلال احمر خراسان جنوبی گفت: کارآفرینی نیازمند شکوفایی است و نسل نو بهترین گزینه ها برای اجرای طرح های کارآفرینی هستند.

 موهبتی معاون امور جوانان هلال احمر خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ،  با اشاره به اهمیت ایجاد کارآفرینی و توجه به اقتصاد مقاومتی گفت: کارآفرینی فرآیند نوآوری و بهره گیری از ظرفیت ها و فرصت های موجود بوده که نیازمند شکوفایی است.

او با بیان اینکه جوانان به عنوان نسل نو بهترین گزینه ها برای اجرای طرح های کارآفرینی هستند، افزود: خوشبختانه طی چند دهه اخیر به امر کارآفرینی از سوی جامعه توجه ویژه ای شده و مورد حمایت دستگاه های مختلف قرار دارد.

موهبتی با بیان اینکه کارآفرینی نیازمند برخی آموزش های کاربردی بوده که این امر مورد توجه جمعیت هلال احمر قرار گرفته است، اظهار کرد: در این راستا کارگاه آموزشی " در مسیر کارآفرینی" در گام اولیه در دو شهرستان بیرجند و خوسف برگزار شده است.

معاون امور جوانان هلال احمر خراسان جنوبی از حضور ۶۵ نفر از اعضای فعال کانون های جوانان، دانشجویی، روستایی و طلاب در این کارگاه خبر داد و افزود: شرکت کنندگان در قالب دو ساعت آموزش، بایدها و نباید های لازم را فراگرفته اند.

او  توانمندسازی جوانان، ترویج کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای نو و بومی استان را از جمله اهداف برگزاری این کارگاه ها دانست و ادامه داد: ایده پردازی و راه های ورود به حوزه کارآفرینی، شناخت زندگی شغلی و آینده شغلی براساس علایق و مهارت های فردی هر شخص برای رسیدن به موفقیت از جمله محورهای آموزشی این کارگاه بوده است.

موهبتی بیان کرد: این کارگاه توسط دو جوان هلال احمری و آموزش دیده در دوره های کارآفرینی دانشگاه تهران تدریس شد.

انتهای پیام / ط ا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر