کد خبر: ۷۱۶۰۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
کد خبر : ۷۱۶۰۷۹۹
سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش گفت: سلامت افراد در ارتش بسیار مهم است و این موضوع باعث شده که کمترین تخلف در بین سازمان‌های کشور در ارتش رخ دهد.

کمترین میزان تخلف در بین سازمان‌های کشور در ارتش رخ می‌دهدبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع دانش پژوهان پنجمین دوره رزم مقدماتی مشترک آموزشگاه‌های درجه داری ارتش در مرکز آموزش درجه داری جواد الائمه نزاجا (ع)، گفت: در دوران انقلاب اسلامی و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری در حال انجام وظایف سربازی خود هستیم و برابر فرمایشات معظم له "اگر نیت کنیم همه این وظایف به عبادت تبدیل می‌شود و این لطف بزرگ خداوند در حق ما نظامیان است".

وی وظایف فرماندهان در امر آموزش به کارکنان جدیدالورد را بسیار مهم خواند و تاکید کرد: وظیفه مهم فرماندهان مراکز آموزشی این است، کارکنانی که جذب ارتش می‌شوند را به عنوان یک نیروی معنویت محور تربیت کنند تا آن‌ها بدانند که وارد یک سازمان انقلابی و معنویت محور شده اند و ارتش سازمانی است که همه محور‌های فعالیت اش در راه رضای خدا است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به محبوبیت ارتش دربین مردم، تصریح کرد: در قدم اول شهدا، جانبازان و کسانی که از این کشور دفاع کرده اند محبوبیت را به وجود آورده‌اند و در حال حاضر فداکاری در راه پاسداری و رصد آسمان و مرز‌های کشور عزیزمان توسط دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین حضور آن‌ها در کنار مردم در حوادثی مثل سیل، زلزله و... از دلایل محبوبیت ارتش در بین مردم است.

امیر سرلشکر موسوی با اشاره به ارزش‌هایی که مردم با توجه به آن ارتش را می‌شناسند گفت: انضباط، سلسله‌مراتب و سلامت کارکنان از ارزش‌های بسیار مهم ارتش است، انضباط ارتش را همه دوست دارند و یکی از دلایل هویت ارتش همین انضباط است، فرماندهی معظم کل قوا فرمودند؛ ارزش‌هایی که ارتش با آن شناخته شده است را نگذارید سست شود.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به دیگر ارزش‌هایی که باعث محبوبیت ارتش شده است بیان کرد:سلامت کارکنان از نکات مهم ارتش است، سلامت افراد در ارتش و در گزینش بسیار مهم است و به منظور حفظ سلامت کارکنان ارتش، سازمان‌های نظارتی در این راه همواره در کنار کارکنان بوده این موضوع باعث شده است که کمترین میزان تخلف در بین سازمان‌های کشور در ارتش رخ دهد.

امیر سرلشکر موسوی در پایان گفت: ما قدردان خون شهیدان، ایثارگران، جانبازان و همچنین قدردان زحمات پیشینیان هستیم و در پیشگاه خداوند بزرگ متعهد می‌شویم که این امانت را بهتر از پیش حفظ کنیم و به دست شما جوانان بسپاریم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر