کد خبر: ۷۱۶۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
کد خبر : ۷۱۶۰۹۲۳
رییس کمیته فنی اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری مشهد عنوان کرد؛

رئیس کمیته فنی اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری مشهد گفت: روش بازسازی اتوبوس‌های مشهد به عنوان الگوی موفق در طرح ملی بازسازی اتوبوس‌های سطح کشور است.

معرفی روش بازسازی اتوبوس‌های مشهدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، لطف الله سوادکوهی رئیس کمیته فنی اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور ضمن بازدید از تعمیرگاه سازمان اتوبوسرانی و مراحل بازسازی اتوبوس‌های فرسوده شهرداری مشهد گفت: سازمان اتوبوسرانی مشهد که تاکنون در بازسازی اتوبوس‌های فرسوده پیشرو بوده است، اقتصادی‌ترین و سهل الوصول‌ترین روش را برای بازسازی برگزیده است.
 
او ادامه داد: فرآیند بازسازی اتوبوس‌ها در شهر مشهد به گونه‌ای برنامه ریزی شده است که با کمترین هزینه و زمان به چرخه سرویس دهی باز می‌گردند.
 
رئیس کمیته فنی اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور روند بازسازی اتوبوسرانی مشهد را مسئولانه و دلسوزانه عنوان کرد و گفت: یکی از اقدامات حائز اهمیت قابلیت سنجی و امکان سنجی بازسازی در اتوبوس بوده که کاملا مشهود است.
 
سوادکوهی افزود: تغییرات بدنه و اجزاء داخلی که برای اولین بار در کشور توسط توان نیرو‌های بومی انجام شده است از جمله نقاط قوت در بازسازی ناوگان اتوبوسرانی مشهد است.
 
او تصریح کرد: نوسازی اتوبوس هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است چرا که کاهش مصرف سوخت، روغن و آلایندگی را در بر دارد بنابراین این امور صرفا به دلیل وجود تحریم‌ها نبوده و در دنیا سابقه دارد و حتی اگر نوسازی انجام شود باید به بازسازی نیز توجه داشته باشیم.
 
رئیس کمیته فنی اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور گفت: از دیدگاه تخصصی نحوه مدیریت و انتخاب کلاسه بندی شده اتوبوس‌های قابل بازسازی در شهر مشهد، با نقطه نظرات کمیته فنی اتحادیه تطبیق کامل داشته و می‌توان به عنوان الگوی یک طرح موفق برای توسعه در سطح کشور و اجرای طرح ملی بازسازی مورد بهره برداری قرار گیرد.
 
انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر