کد خبر: ۷۱۶۱۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
کد خبر : ۷۱۶۱۱۰۸

مدیرکل آموزش و پرورش استان از انعکاس دستاورد‌های ۴۰ ساله نهضت سوادآموزی در زمینه ماموریت سازمانی خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : خلق و ایجاد ارزش‌های علمی و فرهنگی از جمله تعبیر و تعریف عدالت آموزشی در حوزه سوادآموزی به عنوان برگ‌زرینی در این وادی قلمداد می‌گردد که کاستن از فاصله سطح سواد زنان و مردان بعد از انقلاب خصوصاً در استان تعادل و تعامل فرهنگی را رقم زده است.

او گفت : دستگاه تعلیم و تربیت خصوصاً آموزش بزرگسالان از لحاظ کمیت، کیفیت، سیاست­ها، اهداف و راهبرد‌ها پیچیدگی‌های منحصر به فردی دارد که نتایج درخشان فعالیت‌های ارزشمند سازمان نهضت سوادآموزی در گام اول انقلاب نمود مشهودی از جمله ارتقای سطح سواد جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی را ایفا کرده است.

جهانگیر صفری معاون توسعه‌مدیریت و پشتیبانی استان افزود: انعکاس دستاورد‌های ۴۰ ساله سازمان نهضت سوادآموزی در زمینه ماموریت سازمانی و توسعه عدالت آموزشی به نحو شایسته‌ای با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود درون و برون سازمانی استان انجام خواهد پذیرفت.

هرمز نوروزی فرد معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان افزود: ارزش‌های ذاتی فعالیت‌های سوادآموزی در ۴۰ سال گذشته تاثیر شگرفی در ایجاد فرهنگ مناسب بابت آگاه سازی جامعه هدف، جهت نیل به اهداف عالیه مقدس سازمان نهضت سوادآموزی داشته است.

علی صیدمحمدی رییس دفتر مدیرکل گفت: گرامیداشت سالروز نهضت سوادآموزی به فرمان تاریخی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های دولتی و غیردولتی خصوصاً شورای پشتیبانی سوادآموزی استان، شهرستان‌ها، نواحی و مناطق با روشن‌گری و خلق ارزش‌های ایجاد شده به عنوان یکی از محور‌ها و شاخص‌های پیشرفت و تعالی جامعه هدف محسوب می‌گردد.

فرزانه سیفی تبار رییس اداره سوادآموزی استان ضمن بیان فعالیت‎‌های حوزه معاونت سوادآموزی در سال جاری و ارائه و تشریح دستاورد‌های ۴۰ سال گذشته در حوزه سوادآموزی گفت: مشاهده و سنجش سطح دانایی و میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانایی و دسترسی سریع و آسان بزرگسالان از نشانه‌های آشکار فعالیت‌های سازمان نهضت سوادآموزی می‌باشد و تاکید نمود، تمام مساعی خویش را به کار خواهیم گرفت که این مهم را در هفته سواد‌آموزی به نحو شایسته‌ای منعکس نماییم .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر