کد خبر: ۷۱۶۲۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
کد خبر : ۷۱۶۲۱۳۴

تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف آمریکا ۳۰ کشته و ۳۰ زخمی بر جا گذاشت.

۶۰ کشته و زخمی بر اثر تیراندازی‌های ۲۴ ساعت گذشته در آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از مرکز ثبت آمار خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، ۷۰ مورد تیراندازی در ۲۴ ساعت گذشته در ایالت‌های مختلف این کشور رخ داده است که بر اثر آن‌ها دست کم ۳۰ نفر کشته و ۳۰ نفر زخمی شده‌اند.

در یکی از تیراندازی‌های گزارش شده در شهر «هیوستون» در ایالت تگزاس دو نفر کشته شدند و یک نفر زخمی شد. تیراندازی در شهر «الپاسو» در ایالت تگزاس نیز دو کشته برجا گذاشت. در حادثه مشابهی در شهر «هانولولو» در ایالت هاوایی سه نفر کشته شدند و یک نفر زخمی شد.

درگیری بین تبهکاران مواد مخدر در شهر «مونتگومری» در ایالت آلاباما دو کشته و دو زخمی برجا گذاشت. دو نفر نیز در حادثه‌ای در شهر «تالاهاسی» در ایالت فلوریدا زخمی شدند. دو نفر در تیراندازی در «هاکلی» در ایالت تگزاس کشته شدند. ۲۳ مورد از تیراندازی‌های در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

مرکز ثبت خشونت‌های مسلحانه در آمریکا همچنین در ادامه گزارش‌های روزانه خود، آمار نهایی موارد تیراندازی بیست و چهار ساعت سه شنبه تا چهارشنبه و تلفات آن‌ها را در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا اعلام کرد. بر این اساس، ۹۵ مورد تیراندازی در این مدت رخ داده است که بر اثر آنها، ۳۱ نفر کشته و ۴۹ نفر زخمی شده اند. ۲۶ مورد از این حوادث در این مدت قربانی (کشته یا زخمی) نداشته است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، در چهل و هشت ساعت گذشته، ۱۶۵ مورد تیراندازی در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا گزارش شده است که در نتیجه آن‌ها ۶۱ نفر کشته و ۷۹ نفر زخمی شده اند. با توجه به اینکه گزارش‌های تیراندازی‌ها در شهر‌ها و ایالت‌های مختلف آمریکا معمولا چهل و هشت ساعت پس از وقوع آن‌ها کامل می‌شود، آمار نهایی تیراندازی‌های بیست و چهار ساعت چهارشنبه تا پنجشنبه (شبانه روز گذشته) نیز روز جمعه منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر