کد خبر: ۷۱۶۲۱۶۷
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
کد خبر : ۷۱۶۲۱۶۷
گروه : بوشهر » بوشهر

تا کنون ۱۰۲ نفر در استان بوشهر داوطلب انتخابات مجلس یازدهم شده‌اند که ۳۴ نفر از آنان در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم هستند.

34 نفر داوطلب نمایندگی حوزه بوشهر، گناوه و دیلم شدند/ تعداد ثبتنام کنندگان در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر سه رقمی شدبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، با ثبت نام ۸ داوطلب در پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری یادهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تعداد داوطلبان نمایندگی حوزه بوشهر، گناوه و دیلم به ۳۴ نفر افزایش یافت.

بنا به گفته عباس جمشیدی فرماندار و رئیس هیت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، در پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری یادهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۸ نفر مرد در این حوزه نام نویسی کردند. از این تعداد ۷ نفر در محل فرمانداری بوشهر و یک نفر نیز در وزارت کشور در این حوزه ثبت نام کردند تا مجموع ثبت نام کنندگان این حوزه به ۳۴ نفر شامل ۳۲ مرد و ۲ نفر زن برسد.

ثبت نام داوطلبین در روز پنجم سه رقمی شد

امروز ۳۸ داوطلب در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر ثبت نام کردند که بیشترین تعداد ثبت نام از روز اول تا کنون بوده است و بدین ترتیب در پایان روز پنجم تعداد کل ثبت نام نهایی به ۱۰۲ نفر رسید.

امروز در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۸ نفر، حوزه دشتستان ۹ نفر، حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۱ نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۱۰ نفر نام نویسی کردند.

از میان کل داوطلبان استان بوشهر  ۵ نفر دارای سابقه نمایندگی هستند. ۴۵ نفر از داوطلبین ۳۰ تا ۴۰ ساله می‌باشند.

همچنین امروز فرایند تشکیل هیات‌های اجرایی استان نیز یک روز قبل از موعد مقرر قانونی در ۱۰ شهرستان و ۱۶ بخش پایان یافت.

فرصت ثبت نام از داوطلبان یادهمین دوزه مجلس شورای اسلامی مطابق قانون این انتخابات ۷ روز است و داوطلبان این دوره از انتخابات فقط دو روز آینده فرصت دارند از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر با حضور در ستاد‌های انتخابات فرمانداری‌های مراکز حوزه انتخابیه و یا وزارت کشور در داخل و یا کنسولگری‌ها و یا سفارت خانه‌های جمهوری اسلامی در خارج از کشور نام نویسی کنند.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر