کد خبر: ۷۱۶۳۳۵۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
کد خبر : ۷۱۶۳۳۵۵

کارشناس فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: جلسه نقد و بررسی کتاب "دختری با روبان سفید" با حضور نویسنده کتاب در کانون پرورش فکری اصفهان برگزار شد.

 رقیه خاکزاد،کارشناس فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان گفت: روز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه جلسه نقد و بررسی کتاب دختری با روبان سفید با حضور نویسنده کتاب در کانون پرورش فکری اصفهان برگزار شد.

 او اظهار داشت: کانون پرورش فکری اصفهان صبح روز ۱۴ آذر ماه میزبان جمعی از مسئولان مراکز و مربیان فرهنگی و ادبی و اعضاء کتاب خوان و فعال مراکز فرهنگی کانون پرورش فکری استان اصفهان بود که برای نقد و بررسی کتاب دختری با روبان سفید نوشته خانم مژگان کلهر در مرکز شماره ۲ کانون اصفهان گردهم جمع شده بودند.

 رقیه خاکزاد ادامه داد: این برنامه با عنوان دیدار با نویسنده و در راستای گرامیداشت هفته کتاب برگزار شد.

کارشناس فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری استان اصفهان ادامه داد: در این نشست اعضاء دختر نوجوان مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری اصفهان که کتاب دختری با روبان سفید خانم کلهر را همراه با مربیانشان نقد و بررسی کردند و نکات و موارد مورد نظر خود را از نیز نویسنده کتاب پرسیدند.

رقیه خاکزاد در ادامه بیان کرد: مژگان کلهر که در کارنامه کاری خود تعداد زیادی تالیف وترجمه دارد در پاسخ به سئوالات اعضاء ابتدا خود را معرفی کردند و از سابقه نویسندگی خود گفت و سپس نکات بیان شده اعضا را پاسخ داد.

او گفت: در بخش پایانی برنامه خانم فاطمه مومنی برگزیده کشوری طرح کتاب خوانی کتاب‌های خوشمزه از مرکز دهق در مورد روش و روند اجرای برنامه کتاب خوانی مرکز فرهنگی هنری دهق بر اساس پاورپونت آماده شده به همکاران توضیح داد.

کارشناس فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه افزود: در پایان جلسه نیز خانم کلهر ضمن بیان اینکه فعالیت‌های کانون بسیار برای نوجوانان اثر بخش و مسمر ثمر است و بچه‌ای که عضو کانون باشد و کتاب خوان هر کتابی را برای خواندن انتخاب نمی‌کند همچنین از فعالیت‌های کانون اظهار خرسندی کردند و سپس در پاسخ به نحوه انتخاب کتاب برای نوجوانان نیز سخنانی ایراد کرد.

انتهای پیام/ی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر