کد خبر: ۷۱۶۳۵۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
کد خبر : ۷۱۶۳۵۱۷

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان گفت: ۴ هزار و ۹۰۰ نفر در صف دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در استان هستند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، بیژن مقدم بیرانوند دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان با اشاره به وضعیت اعتبار قرض‌الحسنه ازدواج در لرستان، اظهار کرد: مجموع اعتبار قرض‌الحسنه ازدواج بانک‌های دولتی و خصوصی لرستان از ابتدای سال تاکنون ۱۰ هزار و ۳۱۳ میلیارد ریال بوده است.

او خاطرنشان کرد: از این میزان اعتبار، ۵ هزار و ۷۳۴ میلیارد ریال پرداخت شده، ضمن اینکه درصد پرداختی بانک‌های استان نسبت به اعتبار مصوب ۵۵.۶ درصد است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان، تعداد متقاضی در صف تسهیلات ازدواج در استان را ۴ هزار و ۹۰۰ نفر بیان کرد.

مقدم بیرانوند با اشاره به اعتبار مصوب ۱۰ هزار و ۴۷ میلیارد ریالی بانک‌های دولتی استان برای تسهیلات ازدواج، افزود: از این میزان تاکنون ۵ هزار و ۶۳۷ میلیارد ریال به زوج‌های استان پرداخت شده است.

اواظهار داشت: درصد پرداختی بانک‌های دولتی نسبت به اعتبار مصوب ۵۶.۱ است و ۴ هزار و ۷۷۳ نفر در صف دریافت تسهیلات ازدواج از این بانک‌ها هستند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان همچنین کل اعتبار قرض‌الحسنه ازدواج در بانک‌های خصوصی استان را ۲۶۶ میلیارد ریال خواند و افزود: از ابتدای سال تاکنون ۹۷ میلیارد ریال از سوی بانک‌های خصوصی استان به زوج‌های جوان پرداخت شده، ضمن اینکه ۱۲۷ نفر متقاضی در صف این بانک‌ها هستند.

مقدم بیرانوند بیان داشت: در میان بانک‌های دولتی و خصوصی لرستان، بانک ملی با درصد پردختی بیش از ۹۰ درصد بیشترین پرداختی را در استان داشته و رتبه نخست را در لرستان و کشور نیز دارا است.

او ، به عملکرد برخی بانک‌های خصوصی و دولتی استان در جهت پرداخت نکردن تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج انتقاد کرد و گفت: متاسفانه برخی بانک‌ها و موسسات حتی یک ریال پرداختی قرض‌الحسنه ازدواج ندارند که بایستی این موضوع از سوی مدیران در مرکز پیگیری شود.

انتهای پیام/م

۴۹۰۰ لرستانی در صف دریافت تسهیلات ازدواج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر