کد خبر: ۷۱۶۳۸۶۱
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
کد خبر : ۷۱۶۳۸۶۱

فرمانده پلیس راه اردبیل - سرچم از اجرای طرح زمستانی پلیس راه در محور‌های مواصلاتی جنوب استان در شهرستان‌های خلخال و کوثر خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، سرهنگ علیرضا صحبتی، فرمانده پلیس راه اردبیل - سرچم امروز در جریان بازدید از راه‌های ارتباطی جنوب استان اردبیل گفت: پلیس راه نقش مهمی در هدایت و نظارت بر رانندگان در جاده‌های کوهستانی بر عهده دارد و برای اجرای بهتر این طرح بیش از ۶ تیم پلیس راه در جاده اردبیل - خلخال در محورهای کوهستانی مستقر شده و در سه گردنه الماس، گردنه بودالالو در خروجی شهر اردبیل و گردنه پیریوسف در جاده قدیم هشجین و کوثر تیم‌های پلیس راه مستقر شده‌اند.

او افزود: این تیم‌ها تا نیمه اول فروردین سال آینده خدمات ارائه خواهند کرد.

سرهنگ احمدرضا کرامتی ،فرمانده پلیس راه تالش - صومعه سرا در استان گیلان نیز در این بازدید از استقرار گروه زمستانی پلیس راه این استان در جاده کوهستانی و برف‌گیر اسالم - خلخال خبر داد و افزود: محدودیت تردد تانکرهای نفت‌کش حامل سوخت از اول دی‌ماه در این مسیر اعمال می‌شود.

او با بیان اینکه در هیچ شرایطی اجازه حرکت از مبداء گیلان و اسالم به رانندگان خودروهای فاقد زنجیرچرخ به سمت جاده برف‌گیر خلخال و گردنه الماس داده نخواهد شد، اظهار داشت: بیشتر رانندگان بدلیل نداشتن این وسیله کمکی برای حرکت در سطح برفی و یخی جاده ،ناآشنایی به بستن زنجیرچرخ و یا استفاده دیرهنگام از این وسیله در میان کولاک برف گرفتارمی‌شوند.

کرامتی با توصیه به رانندگان عبوری از جاده خلخال - اسالم و بالعکس برای داشتن زنجیرچرخ و سایر تجهیزات گرمازای زمستانی و نیز کنترل فنی خودرو قبل از حرکت از مبداء گفت: کولاک شدید در جاده ارتباطی خلخال - اسالم ادامه دارد.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر