کد خبر: ۷۱۶۴۶۴۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
کد خبر : ۷۱۶۴۶۴۹

رقابت‌های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از دیروز در شهر ولادی قفقاز روسیه آغاز شد و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، در پایان مسابقات بین المللی کشتی جام آلانز روسیه در روز نخست که تا مرحله نیمه نهایی برگزار شد، محمدجواد ابراهیمی و امیرحسین زارع به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در ۶۵ کیلوگرم امیرمحمد یزدانی جویباری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم بخان گویگریف قهرمان جهان از روسیه را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد، اما در مبارزه بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کوربان شیرایف از روسیه با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد.

در ۹۲ کیلوگرم محمد جواد ابراهیمی از سوادکوه شمالی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر یک مقابل بابولی سولویف از روسیه به پیروزی دست یافت.

ابراهیمی، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریف روس خود با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم عباس فروتن بابلی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل احمد باتایف از روسیه با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی دست یافت.

فروتن، در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب شد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع آملی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حسن بای رحیم اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان گذشت.

زارع، در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با توجه به حاضر نشدن حریف روس خود به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی رفت.

انتهای پیام/ م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر