کد خبر: ۷۱۶۴۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
کد خبر : ۷۱۶۴۶۷۰
قهرمان بوکس آسیا در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران؛

علی مظاهری گفت: برگزاری اردو‌های تدارکاتی برای تیم ملی نکته مثبتی از نظر فنی محسوب می‌شود.

علی مظاهری قهرمان بوکس آسیا در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: برگزاری اردو‌های تدارکاتی برای تیم ملی بوکس نکته مثبت محسوب می‌شود. طبق گفته استکی سرمربی تیم ملی ۳ بوکسور تیم ملی ترکیه در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور داشتند. در سال منتهی به المپیک ۲۰۲۰ هستیم پس باید برای این رقابت‌ها برنامه ریزی بیشتری انجام می‌دادیم، چرا که مدام برنامه‌های اردویی و مسابقاتی تیم ملی کنسل می‌شود. وقتی تیم ترکیه را ۸ بر ۰ شکست می‌دهیم پس باید به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰  امیدوار باشیم.  

برگزاری اردوهای تدارکاتی نکته مثبتی است/ فدراسیون باید حامی مالی جذب کند

او گفت: طبق شنیده‌ها در هر وزن ۴ سهمیه کسب می‌شود که نکته بسیار مثبتی محسوب می‌شود. البته فدراسیون در این راستا شفاف سازی کاملی انجام نداده است. مربی تیم ملی برنامه ریزی می‌کند و فدراسیون موظف به اجرای آن‌ها است. در طول سال بیش از ۲۰ تورنمنت برگزار می‌شود که تیم‌های مطرح در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند و تیم اصلی خود را می‌بندند. فدراسیون بوکس مدام می‌گوید گه از نظر مالی مشکل داریم و نمی‌توانیم برنامه‌های درجه یک را برنامه ریزی کنیم. وظیفه رئیس فدراسیون بوکس جذب حامی مالی است تا تیم ملی بوکس را راهی تورنمنت‌های بین المللی کند. تیم ملی بوکس ایران جزو تیم‌های برتر آسیا نیست و نباید توقع داشته باشیم که با تیم‌های برتر اردو برگزار کند.

برگزاری اردوهای تدارکاتی نکته مثبتی است/ فدراسیون باید حامی مالی جذب کند

هیچ کشوری در تورنمنت بین المللی ایران با تیم اصلی شرکت نمی کند

مظاهری عنوان کرد: مسابقات انتخابی المپیک در بهمن ماه برگزار می‌شود و باید تمام هدف فدراسیون برای این رقابت باشد. پس از این رقابت تیم‌ها به ریکاوری می‌روند و با تیم اصلی خود در رقابت‌ها شرکت نمی‌کنند. با وجود چنین شرایطی کشور‌ها با تیم‌های اصلی خود در رقابت بین المللی ایران که در اسفند ماه برگزار می‌شود شرکت نمی‌کند. برگزاری این رقابت فقط هزینه تراشی برای فدراسیون است و نشان دهنده ضعف مدیریتی فدراسیون بوکس است.

او در پایان اظهار کرد: بار‌ها پیشکسوتان بوکس مشکلات را با ثوری رئیس فدراسیون در میان گذاشتند، اما گویا کسی نمی‌خواهد صدای ما را بشنود. اهالی بوکس از روند مدیریتی فدراسیون بوکس رضایت ندارد چرا که روز به روز شرایط بدتر از قبل می شود.


بیشتر بخوانید: برای کسب سهمیه المپیک انگیزه بالایی دارم


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر