کد خبر: ۷۱۶۵۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد خبر : ۷۱۶۵۱۸۶
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از تقویت تجهیزات پلیسی برای شناسایی بهتر شبکه‌های قاچاق خبر داد.

تقویت تجهیزات پلیسی کمک به شناسایی شبکه قاچاق موادمخدرسردار محمد مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات دیدار امروز با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری، گفت: در راستای اقدامات تحقیقاتی و پژوهشی و به منظور تامین نیاز‌های فنی پلیسی، از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور دعوت کردیم تا با حضور در نمایشگاه پلیس از تجهیزات این مجموعه دیدن کند.

وی افزود: در حاشیه این دیدار قرار بر این شد تا بر تقویت این نمایشگاه و تجهیزات پلیسی اقدامات لازم انجام شود و در این چارچوب هماهنگی‌هایی بین دو نهاد مسئول اجرایی شود.

سردار زاهدیان تصریح کرد: اگر پلیس بخواهد در خصوص مسائل مرتبط در حوزه کاری خود هوشمندانه عمل کند، نیاز دارد تا به تجهیزاتی که بتواند پلیس هوشمند را تشکیل دهد برسد و به کمک این فناوری اقدامات خود را پیش ببرد.

وی افزود: پلیس در شبکه قاچاق و باند‌های قاچاق موادمخدر در حال انجام عملیات‌هایش است تا با تقویت تجهیزات خود به راحتی به این مهم دست پیدا کند و موفقیت‌های بیشتری را در این راه کسب کند.


بیشتر بخوانید: حمایت از ورود فناوری و نوآوری شرکت‌های دانش بنیان به حوزه کشف، تشخیص و شناسایی


رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا گفت: امروز فرآیند‌های تحقیقاتی در مجموعه تحقیقاتی پلیس شکل گرفته و در راستای تقویت آن قرار داریم.

وی در خصوص نتیجه دیدار امروز مسئولان پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا و معاونت علمی فناوری نهاد ریاست جمهوری، گفت: در پایان این دیدار مقرر شد تا با مساعدت‌های آقای ستاری از نیاز‌های پلیس حمایت شود با همکاری شرکت‌های دانش بنیان و پلیس مبارزه با موادمخدر اقدامات لازم و مورد نظر طرفین به خوبی صورت بگیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر