کد خبر: ۷۱۶۵۵۱۵
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
کد خبر : ۷۱۶۵۵۱۵
گروه : بوشهر » بوشهر

برگزیدگان پژوهش و فناوری استان بوشهر به مناسبت هفته پژوهش تجلیل شدند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، به مناسبت آغاز هفته پژوهش، ویژه برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان بوشهر امروز در دانشگاه خلیج فارس آغاز شد.

آغازگر این ویژه برنامه سه روزه، تجلیل از پژوهشگران برگزیده بود.

در ابتدای این مراسم از کتاب طراحی، ساخت و کنترل کیفیت ستون‌های سنگی تالیف دکتر بهمن نیرومند، کتاب فرهنگ واژگان قرآن کریم بر اساس ترتیب سوره‌ها تالیف دکتر حسین مهتدی که انتشارات دانشگاه خلیج فارس آن‌ها را منتشر کرده، کتاب همگرایی علم و فناوری رهیافتی به دانشگاه نسل سوم تالیف و ترجمه دکتر ایرج نبی پور و کتاب پژشکی ژرف ترجمه دکتر ایرج نبی پور رونمایی شد.

در ادامه این مراسم از برگزیدگان برتر پژوهش و فناوری استان تجلیل شد.

در حوزه علوم پزشکی از دکتر حسین ارفعی نیا رشته مهندسی بهداشت محیط و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در علوم پایه از  دکتر مراد علیزاده رشته آمار و عضو هیات علمی دانشگاه خلیج فارس، در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی از دکتر محمد گنجه رشته علوم و صنایع غذایی و عضو هیات علمی دانشگاه خرد، در حوزه فنی و مهندسی از دکتر مسعود مفرحی رشته مهندسی شیمی و عضو هیات علمی دانشگاه خلیج فارس و در حوزه علوم انسانی و هنر از دکتر یوسف دهقانی رشته روانشناسی و عضو هیات علمی دانشگاه خلیج فارس، قدردانی شد.
همچنین  دکتر خسرو آئین جمشید مدیرعامل شرکت آریا پلاسماگستر پارس به عنوان فناور برتر، شرکت پتروشیمی نوری و شرکت ارس بوشهر به عنوان واحد‌های برتر تحقیق و پژوهش و اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر، شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر و اداره کل راه وشهرسازی استان بوشهر به عنوان دستگاه‌های اجرایی برتر حامی پژوهش و فناوری معرفی و تجلیل شدند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خلیج فارس در حاشیه این مراسم گفت: برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری استان بوشهر از امروز یکشنبه ۱۷ آذر در دانشگاه خلیج فارس آغاز شد و تا سه شنبه ۱۹ آذر ادامه خواهد داشت.

روح الله فاتحی بیان کرد: افزون بر برنامه‌هایی که امروز اجرا شد، تجلیل ازدانش آموزان پژوهشگر و فناور برگزیده به همت اداره کل آموزش و پرورش استان، برگزاری نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش و فناوری و فن بازار در کتابخانه مرکزی دانشگاه از جمله برنامه‌های هفته پژوهش است.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر