کد خبر: ۷۱۶۵۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
کد خبر : ۷۱۶۵۷۳۴

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرپل زهاب گفت: به همت خیرین مبلغ ۲۵ میلیون تومان به مددجوی دیالیزی تحت حمایت امداد کمک هزینه مسکن پرداخت گردید.

کمک ۲۵ میلیونی خیرین به بیمار دیالیزیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  علی اکرم منصوری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرپل زهاب گفت: به همت انجمن بیماران کلیوی مبلغ ۲۵ میلیون تومان به مددجوی دیالیزی تحت حمایت امداد کمک هزینه مسکن پرواخت گردید.کمک بیش از ۳میلیارد ریالی خیرین به ایتام گهواره 

 

رئیس کمیته امداد گهواره از اعطای بیش از۳میلیارد و ۴۷۹میلیون و ۳۲۴هزار و ۰۰۵ ریال کمک های نقدی و غیر نقدی از ابتدای سالجاری تا پایان مهر ماه به خانوارهای تحت حمایت ایتام و محسنین امداد گهواره خبر داد.

قدمی رئیس کمیته امداد گهواره با اعلام این خبر بیان کرد : تا پایان آبانماه سالجاری مبلغ ۱میلیاردو ۸۵۱میلیون و ۸۹۱هزار  ریال بصورت نقدی و مبلغ ۱میلیارد و۶۲۷میلیون و ۴۳۰هزار  ریال بصورت غیر نقدی به خانوار های ایتام و محسنین از طرف حامیان گرانقدر و نوع دوست اهدا گردیده است.

او افزود : تعداد ایتام تحت حمایت ۶۰ نفر بوده که توسط ۳۰۷ حامی ارجمند حمایت می گردند و ۶۶ خانوار هم تحت حمایت محسنین می باشد که از طرف ۱۲۴ حامی مساعدت می گردند. در ضمن هر یتیم از حمایت مادی و معنوی : بیش از ۵ نفر حامی و هر خانوار طرح محسنین : نزدیک به ۲ نفر حامی برخوردار می باشند .

او گفت : در مدت مشابه سال ۹۷ میزان کمک های نقدی و غیر نقدی مبلغ ۱میلیارد و ۸۹۲میلیون و ۷۹۹هزار و ۲۸۷ ریال بوده که با توجه به اینکه تا پایان آبان ماه سالجاری این مبلغ کمک گردیده است از رشدی ۱۸۴ درصدی برخوردار شده است.

انتهای  پیام/ز

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر