کد خبر: ۷۱۶۶۵۹۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
کد خبر : ۷۱۶۶۵۹۹
بسته اخبار حوادث امروز ۱۸ آذر ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز دوشنبه ۱۸ آذرماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم‌ترین حوادث روز دوشنبه ۱۸ آذرماه سال ۹۸ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف هروئین در بابل

سرهنگ سیدمحسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بابل، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان بابل، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را که قصد حمل و جابجایی مواد مخدر از یکی از استان‌های غربی کشور در این شهرستان را داشت شناسایی کردند.

سرهنگ جعفری گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی متهم را حین تردد در یکی از محور‌های این شهرستان با یک دستگاه خودروی پژو دستگیر کردند.

او با بیان این که در بازرسی از خودروی متهم ۱۰ کیلوگرم هروئین که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودروی متهم جاسازی شده بود کشف شد، افزود:این سوداگر مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف ۲ تن چوب جنگلی قاچاق در تنکابن

سرهنگ محمدصادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق محصولات و فراورده‌های طبیعی، ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی در حین اجرای ماموریت در حوزه استحفاظی به یک خودروی وانت نیسان حامل چوب مشکوک شدند.

او افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و راننده این خودرو را دستگیر کردند.

سرهنگ شاه نظری از کشف ۲ تن چوب قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال در بازرسی از خودروی متهم خبر داد گفت: چوب‌های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف موتورسنگین قاچاق در عباس آباد

سرهنگ حسین عبدی فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری ۲ دستگاه موتور سنگین قاچاق توسط فردی در شهرستان عباس آباد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه متهم را دستگیر کنند.

سرهنگ عبدی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی در بازرسی از محل فعالیت متهم ۲ دستگاه موتورسنگین فاقد هرگونه مدارک گمرکی، شناسایی و مالکیت کشف شد.

او ارزش موتورسیکلت‌های کشف شده را در مجموع بالغ بر ۹۰۰ میلیون رالس عنوان کرد و افزود: موتورسیکلت‌های مورد نظر به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

دستگیری سارق منزل در گلوگاه

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع سرقت طلاجات منزلی در این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، کارآگاهان اداره مبارزه باسرقت پلیس آگاهی در کمتر از ۲۴ ساعت سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ عنایتی، گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و اموال سرقتی به ارزشی بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال از وی کشف شد.
 
انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر