کد خبر: ۷۱۶۶۹۰۵
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
کد خبر : ۷۱۶۶۹۰۵

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به تشدید نظارت‌ها بر میدان میوه و تره‌بار گفت : طی هفته گذشته با ۲۰ واحد متخلف برخورد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،مسعود بیگلری معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : به منظور برخورد با سو استفاده‌های احتمالی پس از افزایش قیمت بنزین، بازرسی‌ها در این استان تشدید شده است.

او با بیان اینکه کنترل میدان میوه و تره‌بار کرمانشاه سبب به تعادل رسیدن قیمت‌های توزیع میوه خواهد شد، گفت : با هماهنگی دادستانی درصدد اختصاص شعبه‌ای از دادگستری برای تشدید نظارت بر میدان میوه و تره‌بار کرمانشاه هستیم.

این مسئول با اعلام اینکه برخی افراد سودجو مرتکب تخلف می‌شوند، گفت: به منظور پیشگیری از تخلفات با هماهنگی دادستانی و تعزیرات حکومتی گشت‌هایی در میدان بار مستقر شده است.

بیگلر‌ی با تاکید بر اینکه نظارت بر این محل به صورت مستمر انجام می‌شود، گفت: طی هفته قبل با ۲۰ واحد متخلف برخورد شد.

او گفت: گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم ارائه فاکتور عمده‌ترین تخلفات مشاهده شده در میدان میوه و تره‌بار کرمانشاه بوده است.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه درباره افزایش قیمت برخی اقلام اساسی، گفت: به منظور تنظیم قیمت بازار، مقدار زیادی برنج پاکستانی به بازار وارد شده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه قیمت گوجه فرنگی خارج از استان تعیین می‌شود، گفت: همچنین درصدد هستیم بر سود در نظر گرفته شده گوجه فرنگی نظارت کنیم.

بیگلر‌ی گفت: به منظور کنترل بازار، روزانه با همکاری تعزیرات حکومتی جلساتی برای تعیین سیاست‌های روز و برخورد با افزایش قیمت برگزار می‌شود .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر