کد خبر: ۷۱۶۷۰۵۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴
کد خبر : ۷۱۶۷۰۵۷

سرپرست باشگاه استقلال گفت: شب قبل از بازی با پیکان از امیر حسین فتحی خواستم تا از سمت خود استعفا دهد.

زرینچه: آقایان مثل زالو به استقلال چسبیدند/ از فتحی خواستم استعفا بدهدبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال که این روز‌ها از سوی هواداران آبی‌پوشان تحت فشار است، اظهار داشت:  علی فتح الله زاده، مدیرعامل اسبق باشگاه، قبل از بازی صدایی از خودش پخش می‌کند و می‌گوید اگر استراماچونی از ایران رفت، تیم را دست من (زرینچه) بدهید تا من همان کار را بکنم. برای من عجیب بود، چرا که سه سال است من فتح الله زاده را ندیده ام. من ناراحت شعار هواداران نیستم، اما نگران رفتار این آقایان هستم.

زرینچه ادامه داد: امسال  در مسائل فنی دخالت نکرده ام و تنها کسی هستم که صادقانه برای استقلال کار کرده ام. این آقایان که از همین بچه‌ها به همه چیز رسیده اند می‌خواهند باشگاه را بچرخانند که غصه ام می‌گیرد. هواداران فتحی را نمی‌خواهند و من نیز به او گفتم تو را به قرآن استعفا بده. مدیرعامل و هیئت مدیره را قسم دادم به خانه استراماچونی بروند و اجازه ندهند تیم به هم بریزد. حالا من خائن شده ام؟


بیشتر بخوانید: داستان خیانت زرینچه به مرحوم ناصر حجازی


سرپرست آبی‌پوشان درخصوص درخواست هواداران برای کناره‌گیری فتحی از ریاست این باشگاه بیان کرد: به فتحی گفتم استعفا بدهد چراکه مردم شما را نمی‌خواهند، اما چک استراماچونی را من باید پاس می‌کردم؟ من دیروز می‌خواستم به مالزی بروم، اما آن را لغو کردم تا به عنوان بزرگ‌تر کنار تیم باشم آقایی که ادعای استقلالی بودن داری نامرد نباش و خجالت بکش تا از این تیم حاشیه سازی نکنی فتح الله زاده باید حرفش را ثابت کند و از من عذر بخواهد او ۱۰ بار به من زنگ زده است، اما جوابش را نداده ام. این آقایان مثل زالو می‌مانند و نمی‌گذارند امثال قلعه نویی و زرینچه سر کار بیایند.

انتهای پیام/

اظهارات زرینچه درباره شرایط استقلال 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر