کد خبر: ۷۱۶۷۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
کد خبر : ۷۱۶۷۳۸۱

کارگروه آرد ونان وستاد تنظیم بازار با محوریت بررسی مسائل ومشکلات آرد ونان ازجمله کیفیت نان، بهداشت وسلامت، آموزش، رصدو کنترل بازار و تأمین کالا‌های اساسی برگزار شد.

کدخدا فرماندار شهرستان سرباز در کار گروه آرد و نان شهرستان سرباز در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، نظارت جدی بر واحد‌های صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار و جلوگیری از تخلفات احتمالی، تامین به موقع و قیمت گذاری کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم، نظارت و بازرسی بر واحد‌های صنفی از وظایف اعضای ستاد تنظیم بازار است.

او افزود: این اقدامات در راستای بهبود کسب وکار وارائه اقدامات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می‌گیرد.

کدخدا هدف از تشکیل کارگروه آرد ونان را نظارت بر خبازیها، کیفیت نان و بررسی مسائل و مشکلات و رسیدگی به مشکلات بهداشتی ورضایت مندی مردم دانست.

او با اشاره به اینکه آرد ونان یکی از کالا‌های اساسی مردم است، می‌طلبد که با جدیت بیشتر بر فرایند تولید آن دقت و نظارت صورت گیرد وبا هرگونه مورد خلاف در حوزه تولید، کیفیت، کمیت و عدم رعایت مسائل بهداشتی و تعطیلی خودسرانه خبازی‌ها برخورد قاطع شود.

فرماندار بر ضرورت آموزش کارگران خبازیهاو تلاش برای ارتقای کمی و کیفی نان مصرفی مردم و موارد بهداشتی تاکید کرد و گفت: رضایت مندی شهروندان از یک واحد خبازی باید مورد توجه قرار گیرد واگر نانوایی عملکرد مناسب داشت باید تشویق ودر غیر اینصورت تنبیه و برخورد شود.

فرماندار شهرستان خواستار بازدید ماهیانه و مشترک توسط اعضای کارگروه از تمامی خبازی‌های سطح شهرستان شد و همچنین تاکید به نظارت جدی بر عملکرد و نحوه خدمات رسانی خبازی‌ها به شهروندان بود.

دراین جلسه قطع کامل سهمیه تعداد ۱۳ واحد نانوایی وکسر نیمی از یک نانوایی به مدت یک ماه به دلیل احراز ارتکاب تخلف تعطیلی خودسرانه مورد تصویب قرارگرفت.

انتهای پیام/گ

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر