کد خبر: ۷۱۶۷۴۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
کد خبر : ۷۱۶۷۴۰۷

رئیس هیئت مدیره و مدیر شرکت آب و فاضلاب خوی از تحقق ۱۴۵ درصدی برنامه تعویض کنتور‌های خراب و فرسوده مشترکین درهشت ماهه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، سلطانعلی ولیزاده  رئیس هیئت مدیره و مدیر شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های حوزه بهره برداری شرکت در راستای کاهش آب بدون درآمد و به ویژه ظاهری آن، تعویض کنتور‌های خراب یا فرسوده و جایگزینی آن با کنتور‌های نو و با قابلیت عملکرد مطلوب است که این موضوع کمک شایانی به شفاف سازی مقادیر مصارف آب می‌نماید.

مدیر شرکت آبفای خوی افزود: با تعویض کنتور‌های خراب از پرت بیش از حد آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آبرسانی جلوگیری می‌کند، شرایط لازم به منظور مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکین و شهروندان را نیز فراهم می‌کند.

وی گفت: با اشاره بر این که به صفر رساندن کنتور‌های خراب در شرکت از اهداف اصلی شرکت می‌باشد، اما چون در هر دوره از قرائت کنتور‌ها بر تعداد کنتور‌های خراب افزوده می‌شود بنابر این کار تعویض کنتور کاری مستمر و دائمی می‌باشد.

ولیزاده اظهار داشت: مطابق با ضوابط ناظر بر بودجه سال ۹۸، این شرکت می‌بایست نسبت به تعویض ۴۴۷ دستگاه کنتور خراب اقدام می‌نمود که طبق برنامه ریزی‌های دقیق در ابتدای سال، نسبت به خریداری کنتور‌های مورد نیاز بر اساس برنامه زمانبندی مناسب و علیرغم محدودیت‌های مالی بوجود آمده اقدام گردید و تاکنون ۶۴۹ دستگاه کنتور در سطح شهر‌های شرکت تعویض گردیده است.

او در خاتمه ضمن تشکر از کلیه پرسنل شرکت که در برنامه فوق همکاری داشته اند اظهار امیدواری نمود تا در سال آتی نیز همانند امسال، برنامه یاد شده بطور کامل تحقق یابد.
 
انتهای پیام/م
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر