کد خبر: ۷۱۶۷۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
کد خبر : ۷۱۶۷۶۴۸
مدیرعامل ایران خودرو خبر داد؛

مقیمی از طراحی موتور‌های پایه گازسوز برای خودرو‌های نیمه سنگین خبر داد.

طراحی پایه گازسوز برای خودروهای نیمه سنگینبه گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو گفت: در بحث ارائه خدمات اعلام آمادگی می کنیم و همه نیازهای کشور را با جدیت کامل به سرانجام خواهیم رساند.

او بیان کرد: بحث فعالیت جاری مطرح است که اقدامات آن را ارائه داده ایم و نیاز است کارگروهی برای این طرح مشخص شود. ما بخش توسعه ای برای این طرح پیش بینی خواهیم کرد که به افزایش ظرفیت خودرو کمک خواهد کرد.

مقیمی افزود: باید به خودروهایی که امروز در سطح جامعه فعال هستند کمک کرد تا به سمت دوگانه سوز شدن پیش روند. باید فعالیت حمل و نقل در کشور اقتصادی شود و ما نیز آمادگی خود را اعلام می کنیم.

مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: در خودروهای نیمه سنگین به واسطه ماموریتی که داریم کارهایی آغاز کردیم و صنعت کشور کمک خواهد کرد. محدودیتی در تولید این خودرو نداریم. اکنون در ایران خودرو هزینه توسعه پرداخت می کنیم.

او بیان کرد: امکان تولید این خودرو وجود دارد و با سرعت بالا این کار را انجام خواهیم داد. موضوع خودروهای تبدیلی مطرح است که کارگاه هایی برای آن در نظر گرفته شده است.

مقیمی افزود: ظرفیت روزانه برای تولید این خودرو برای ef۷، ۴۰۰ خودروست و برای ون ۴ هزار خودرو در سال است و آریسان دوگانه ظرفیت تولید خوبی داریم.


مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: با توجه به شرایطی که حاکم شده و بحث اقتصادی و کاهش آلایندگی این طرح موفق خواهد بود.  تبدیلی که از بنزین به گازسوز انجام می‌شود بدون مشکل است و مردم نگران این موضوع نباشند.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر